Chabarovsk – HC Slovan 2:5 (kon.) | Vladivostok – Lev 2:3 (po pr.) | Novosibirsk – Riga 1:4 (kon.)
Novokuzneck – CSKA Moskva 2:3 (po pr.) | Kazaň – A. Mytišči 4:2 (kon.) | Viťaz – Jaroslavľ 2:3 (kon.)
Novgorod – Petrohrad 5:2 (kon.) | D. Moskva – Čerepovec 3:1 (kon.)

59:00
    Ohlásená posledná minúta tretej tretiny a môžme konštatovať aj zápasu.

57:41
    Mosaljov vyskúšal z ľavého kruhu Štepánka, ten bol pozorný. Český brankár je v tretej tretine fantastický.

57:24
    Domáci sú v plnom počte.

56:33
    Presilovka sa ale hosťom vôbec nedarí, domáci sa výborne bránia a niekoľkokrát poslali puk z obrannej tretiny.

55:24
    Domáci hrali v šestici a sú potrestaní. Pre hostí je to jedna z posledných šancí urobiť niečo so zápasom.

54:49
    Hosťujúci Videll sa prebil do útočnej tretiny a zakončil. Následná strela bola nepresná.

53:50
    Tvrdý zákrok Antipova od pravého mantinelu Jerjomenko je pozorný a svoj tím chrni pred komplikáciami.

52:29
    Bušujev je späť na ľade.

51:33
    Cvetkov našiel na pravom krídle voľného Kokareva, ktorý nedokázal prenisť puk na druhú stranu svojmu spoluhráčovi.

50:56
    Prvá presilovková formácia kombinuje v útočnom pásme, no bez väčšej šance.

50:29
    Vušujev je vylúčený na dve minúty za nedovolené bránenie. Presilová hra pre domáci tím.

49:30
    Kokarev nebezpečne operoval v blízkosti hosťujúceho brankára, Štepánek však udržal puk vo svojej výstroji.

48:11
    Volkov skúsil strelecké šťastie zo stredu útočnej tretiny, brankár hostí so slabším pokusom veľa práce nemal.

47:29
    Bušujev oklamal svojho strážcu, domáci brankár Jerjomenko predviedol po dlhých minútach bez zákroku výborný reflex lapačkou.

46:22
    Mosaljov a jeho strelecký pokus švihom z ľavého kruhu Štepánek bez problémov zlikvidoval.

45:58
    Volkov sa vrhol do útočného pásma, prenechal puk Kvapilovi, ktorý stroskotal na výborne chytajúcom Štepánkovi.

45:36
    Mironov oklamal rýchlym pohybom v útočnom pásme Vidella, no zakončenie až tak dobré nebolo.

44:19
    Gorovikov naohdil puk od ľavého mantinelu, Sťepánek radšej hru prerušil.

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 7. Filip Novák (Konstantin Gorovikov), 12. Konstantin Volkov (Filip Novák, Maxim Karpov), 18. Martins Karsmus (Alexej Cvetkov, Denis Kokarev) – 27. Nikolaj Bušujev (Linus Videll)

Dynamo Moskva: Jerjomenko – Novák, Graňák, Jalasvaara, Solovjov, Korjagin, Mironov, Boikov, Barancev – Gorovikov, Pestuško, Komarov – Cvetkov, Kokarev, Karsums – Volkov, Babenko, Karpov – Pěstunov, Mosaljov, Kvapil.
    Severstaľ Čerepovec: Štepánek – Andersen, Kiselevič, Čáslava, Popov, Stasenko, Svijazov, Jevsejenkov– Bušujev, Videll, Bumagin – Antipov, Klimenko, Berdnikov – Kazakovcev, Kovyršin, Mons – Fedosejev, Dedunov, Gimbatov, Kuvajev.

Rozhodca: Baluška, Nalivaiko – Goljak, Dedjulja.