Poprad – Skalica 7:6 (2:1 po s.n.) | Nitra – Trenčín 3:2 (po pr.) | Martin – B. Bystrica 2:1 (po pr.)
Zvolen – Žilina 2:4 (kon.) | Košice – Piešťany 2:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
HK Poprad
7:6 (1:2, 2:3, 3:1 - 0:0)
HK Skalica
Utorok 01.10.2013, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

59:21
    Poprad bude v závere tretej tretiny hrať v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť hosťujúci Martin Vyrúbalík, ktorý zložil k ľadu Paločka.

56:24
    Popradčania budú hrať v početnej výhode. Branislav Jankovič predviedol len veľmi zbytočný faul – nedovolené bránenie na gólmana Srnca.

51:25
    Vidíme vylúčenia na oboch stranách. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť hosťujúci Kozák. Za filmovanie si na dve minúty odchádza sadnúť domáci Gápa.

46:01
    Skalickí hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hrubosť odchádza sadnúť domáci obranca Mário Kurali.

41:33
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Hráčska lavica Skalice obdržala dvojminútový trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

31:35
    Vidíme vylúčenia na oboch stranách. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť hosťujúci Vyrúbalík a na dve minúty za zdržavanie hry domáci Belluš.

24:56
    Skalickí hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Marek Nagy.

12:26
    Skalickí hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za krosček odchádza sadnúť Juris Stals.

08:20
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie hokejky odchádza sadnúť Skaličan Kozák.

02:18
    Popradskí hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Jindřich Barák.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 9. Kurali (Belluš), 29. Gápa (Paukovček, M. Nagy), 33. Jabrocký, 42. Paločko (Kroták), 46. Jabrocký (Sýkora), 54. Sýkora (Mlynarovič, McNamara), rozh. náj. Mlynarovič – 7. B. Mráz (Kutálek, Šátek), 18. Stieler (Lažo, Ketner), 27. Lažo (Školiak), 35. Sloboda (Trška, Ketner), 38. Vyrúbalík (Obdržálek, Školiak), 45. Lažo (Školiak)

HK Poprad: Sidor (27. Marek Srnec) – Gaborčík, Fabian, Kasík ("A"), McNamara, Nitriansky, Kurali, D. Šterbák – Lapšanský, Mlynarovič, Belluš – Jabrocký, Stals, Sýkora – Paločko, S. Takáč, Kroták ("C") – M. Nagy, Paukovček, Gápa.
    HK Skalica: Lipovský (Romančik) – Vyrúbalík ("A"), Kozák, Trška, Ketner, Barák, Michal Srnec, Stano, Mikeska – Sloboda, Školiak, Obdržálek – Lažo ("C"), Stieler, Preisinger – Kutálek ("A"), B. Mráz, Šátek – Dvonč, Jankovič, Kalináč.

Rozhodca: Peter Lokšík – Roman Bednár, Tomáš Holienka