Poprad – Skalica 7:6 (2:1 po s.n.) | Nitra – Trenčín 3:2 (po pr.) | Martin – B. Bystrica 2:1 (po pr.)
Zvolen – Žilina 2:4 (kon.) | Košice – Piešťany 2:3 (kon.)
HKM Zvolen
2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
MsHK Žilina
Utorok 01.10.2013, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

57:11
    Šanca Zvolena na vykresanie iskierky v dnešnom stretnutí. Na trestnú lavicu odchádza Marcel Šterbák za držanie.

45:31
    Ťažká situácia pre HKM! Trest na 2+2 minúty dostáva Peter Hraško za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

40:51
    Skvelá šanca na vyrovnanie pre Žilinu! Na trestnú lavicu odchádza Patrik Huňady za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

26:39
    Prvú presilovú hru si zahrajú aj domáci hráči. Jan Dlouhý, držanie.

16:26
    Ďalší trest pre domácich. Jaroslav Obšut dostáva dve minúty za hákovanie.

13:46
    Žilinčania budú mať teraz výhodu presilovej hry. Za sekanie dostal dve minúty Andrej Podkonický.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 2. Huňady, 8. Huňady (Škvaridlo, Baláž) – 4. Novák (Kalla), 45. Macejka (Kropáč, Dlouhý), 52. Macejka, 53. Dlouhý (Kropáč)

HKM Zvolen: Šimko (Cibuľa) – Pokovič, Juraško (C), Obšut, Hraško, Mucha, Ťavoda, Pospíšil – Podkonický (A), Brabenec (A), Zuzin Peter – Baláž, Huňady, Škvaridlo – Síkela, Jurík, Zuzin Lubor – Ďaloga, Čanky, Fekiač
    MsHK Žilina: Laco (Johanes) – Rúfus (A), Šterbák, Ostrčil, Bajaník, Dlouhý (C), Leško, Hriňa, Jarab – Varga (A), Klouda, Buc – Dornič, Kalla, Novák – Macejka, Linet, Lipovský – Čavrk, Valášek, Kropáč

Rozhodca: Orolin Tomáš – Gavalier, Tornay

Diváci: 1 027