Valencia – Swansea 0:3 (kon.) | Gallen – FK Krasnodar 2:0 (kon.) | D. Záhreb – Odesa 1:2 (kon.)
Eindhoven – Razgrad 0:2 (kon.) | Liége – Esbjerg 1:2 (kon.) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (kon.)
Maribor – Kazaň 2:5 (kon.) | Waregem – Wigan 0:0 (kon.) | Pandurii – Dnipropetrovsk 0:1 (kon.)
Fiorentina – Ferreira 3:0 (kon.) | Tel Aviv – APOEL 0:0 (kon.) | D.Kyjev – Genk 0:1 (kon.)
Thun – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Praia – Sevilla 1:2 (kon.) | Freiburg – Liberec 2:2 (kon.)
Guimarães – Rijeka 4:0 (kon.) | Real Betis – Lyon 0:0 (kon.) | Limassol – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Lazio – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Tiraspol – Machačkala 0:0 (kon.) | Tottenham – Tromso 3:0 (kon.)
Haifa – Alkmaar 0:1 (kon.) | Solún – Karaganda 2:1 (kon.)

86
    Trabzonspor dal gól! Gól strelil YUSUF ERDOGAN. Dočkali sme sa gólu aj v druhom polčase. Postaral sa oň striedajúci Yusuf Erdogan.Prihrávku mu dal Poliak Mierzejewski.

84
    Fortisa Papoulisa nahrádza Francúz Bertrand Robert.

81
    Josého Bosingwu nahradil na záverečné minúty Yavru.

77
    Striedanie Trabzonsporu. Paula Henriqua strieda Yusuf Erdogan.

72
    Mustafa Yumlu inkasuje žltú kartu, ale prečo to nevieme asi to bolo za nejaké protesty.

71
    A dochádza k spomínanému striedanie. Konstantinou je nahradený Robertom.

64
    Striedanie v domácom mužstve. Guieho Gnekiho strieda Francúz Meriem.

58
    José Bosingwa je napomenutý žltou kartou za faul na polovici ihriska.

46
    Hostia v polčasestriedajú. Do druhého polčasu nepríde Colman a nahradí ho Akgun.

45
    Španielsky rozhodca Mateu nastavuje v prvom polčase jednu minútu.

20
    Trabzonspor dal gól! Gól strelil MALOUDA. Odpoveď Trabzonsporu netrvala dlho a Malouda hlavou vyrovnal .