Benátky n/J – Havířov 2:3 (kon.) | Most – Jihlava 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 7:1 (kon.)
Motor ČB – Šumperk 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 3:4 (kon.)
Olomouc – Kadaň 4:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
cz Streda 18.09.2013, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

59:24
    Ondřej Starý (SUM) – 2 minuty – podražení

58:57
    Žálčík vyslal dobrou střelu od modré čáry, kterou domácí brankář vyrazil špičkou betonu.

57:56
    Zdeněk Ondřej (CEB) – 2 minuty – držení

52:51
    Miroslav Třetina (CEB) – 2 minuty – příliš mnoho hráčů na ledě

52:40
    Přečíslení dvou na jednoho zachránil na poslední chvíli pádem do přihrávky Moravec.

51:28
    Tomáš Sedlák (SUM) – 2 minuty – nedovolené bránění

51:01
    Šachlovu střelu dobrou střelu zkoušel dorážet Kuchejda, ale Kašík Salith v této třetině drží.

45:16
    Domácí brankář čaruje, nyní zneškodnil i únik Pláška!

44:20
    Hosté se znovu ocitli v přečíslení dvou na jednoho a i další duel Půhoný – Halmoši vyhrál domácí gólman.

41:56
    Jiří Bárta (CEB) – 2 minuty – držení hole

38:28
    V dalším nájezdu se ocitl Turek, jenže na něm visel jeden obránce Salithu a slabé bekhendové zakončení domácího hráče nemělo velkou šanci na úspěch.

35:28
    Další skvělá příležitost pro Ferebauera, ale tomu dnes není přáno.

34:02
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Druhá využitá přesilovka pro domácí! Moravec přihrál JANU NOVÁKOVI, který na nic nečekal a přízemní střelou navýšil stav utkání na 4:0.
    Asistence: Jiří Moravec, Aleš Kotalík

33:20
    Martin Novotný (SUM) – 2 minuty – vražení na hrazení

27:58
    Miroslav Třetina (CEB) – 2 minuty – nedovolené bránění

24:51
    Puk poskakoval na brankovišti hostí, ale Kašík jej na poslední chvíli zakryl lapačkou!

23:23
    Aleš Staněk (SUM) – 2 minuty – hákování

21:15
    Michala Hlinku teď vyslal Novotný do samostatného úniku, ale Halmoši je zatím skvělý!

10:56
    Třetina se prokličkoval před Kašíka a ten špičkou betonu zachránil před další inkasovanou brankou Šumperk.

06:58
    Kotalík trefil spojnici dvou tyčí!

06:33
    Teď ujížděl Plášek na Halmošiho, zadovkou ještě zvládl přenechat Staňkovi, ale domácí gólman včas zavřel betony.

04:24
    No a tohle Draci rozdýchávají jen velmi těžko. Semrád přihrál JIŘÍMU BÁRTOVI, ten se prohnal po levé straně útočného pásma a krásně zavěsil nad rameno Kašíka.
    Asistence: Martin Semrád

04:05
    A další únik dva na jednoho řešil střelou Brunec a zasáhl masku Halmošiho. Ale nepřerušuje se.

03:10
    Dobrou příležitost měl Patrik Moskal, ale Halmoši se proti jeho pokusu přemístil.

02:43
    A rázem vede Motor o dvě branky! Kuchejda vybojoval puk za brankou Šumperka, obtočil se, což ještě Kašík zvládl pokrýt, ale proti dorážce ZDEŇKA ONDŘEJE byl bezmocný.
    Asistence: David Kuchejda

01:54
    Hosté teď bojovali o puk s Halmošim na hraně brankoviště, ale ten si situaci nakonec pohlídal.

01:05
    Tak to je skvělý vstup do utkání pro Motor! Rychle využitá přesilová hra. Novák z pravé strany nahrál na ALEŠE KOTALÍKA, který od modré dělovkou propálil Libora Kašíka!
    Asistence: Jan Novák

00:27
    Aleš Holík (CEB) – 2 minuty – vysoká hůl

Lukáš Dvořák

Góly a asistencie: 2. Kotalík (Novák), 3. Ondřej (Kuchejda), 5. Bárta (Semrád), 35. Novák (Moravec, Kotalík)

Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Bláha) – Novák, Moravec, Posmyk, Vráblík, Semrád, Kříž, Prokop – Kotalík, Skuhravý, Třetina – Bárta, Melka, Turek – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Ferebauer, Přibyl, Vaniš
    DRACI PARS ŠUMPERK: Kašík (Vajner) – Holík, Novotný, Sedlák, Pastor, Tesařík, Starý, Bail, Navrátil – Moskal, Plášek, Staněk – Brunec, Hulva, Hlinka – Haas, Žálčík, Červenka – Langr, Půhoný, Skoumal

Rozhodca: Doležal – Kreuzer, Polonyi