Manchester United – Leverkusen 4:2 (kon.) | Sociedad – Doneck 0:2 (kon.) | Kodaň – Juventus 1:1 (kon.)
Galatasaray – Real Madrid 1:6 (kon.) | Benfica – Anderlecht 2:0 (kon.) | Olympiakos – Paríž 1:4 (kon.)
Bayern – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Plzeň – Manchester City 0:3 (kon.)
Olympiakos F.C.
1:4 (1:1)
Paríž Saint-Germain
Utorok 17.09.2013, 20:45Liga majstrov

86
    Paríž dal gól!
    Tak to je neuveriteľné! Hostia strelili v druhom polčase tretí gól a tretí z rohového kopu. Tento krát ale nie je autorom Motta, ale MARQUINHOS, ktorý sa presadil hlavou, podobne ako jeho spoluhráč dva krát predtým.

73
    Tak toto je nepochopiteľné vypustenie stretnutia v podaní domácich. Teraz inkasovali gól ako cez kopirák, opäť sa z rohového kopu presadil hlavičkou THIAGO MOTTA.

68
    Tak hostia nakoniec predsa len idú do vedenia! Olympiakos v druhom polčase sotva prešiel stredovú čiaru a to sa im teraz aj vypomstilo. Hlavičkový súboj medzi Robertom a THIAGOM MOTTOM vyhral druhý menovaný a nedal šancu domácemu gólmanovi.

25
    Olympiakos dal gól!
    Tak predsa len sme sa dočkali vyrovnania! Azda najaktívnejší hráč na ihrisku VLADIMÍR WEISS strieľa úvodný gól domácich. Najprv dokázal obrať o loptu domácemu obrancovi, druhému nasadil "jasličky", tretieho obišiel a potom vystrelil. Neuveriteľný gól!

19
    Tak nedáš dostaneš sa teraz potvrdilo. Domáci svoj úvodný tlak do gólu nepretavili a tak prišiel zákonitý trest. Za obranu Olympiakosu si nabehol Verrati a ten posunul do prázdnej brány EDINSONOVI CAVANIMU.