Manchester United – Leverkusen 4:2 (kon.) | Sociedad – Doneck 0:2 (kon.) | Kodaň – Juventus 1:1 (kon.)
Galatasaray – Real Madrid 1:6 (kon.) | Benfica – Anderlecht 2:0 (kon.) | Olympiakos – Paríž 1:4 (kon.)
Bayern – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Plzeň – Manchester City 0:3 (kon.)
Olympiakos F.C.
1:4 (1:1)
Paríž Saint-Germain
Utorok 17.09.2013, 20:45Liga majstrov

Tak máme za sebou veľmi zaujímavé stretnutie. Kým v prvom polčase domáci svojho súpera takmer do ničoho nepustili v tom druhom sa začali diať veci. PSG sa presadil 3 krát a všetky svoje góly dokázali vsietiť po rohovom kope! Paríž tak vstúpil do skupinovej fázy priam bravúrne a pripisuje si 3 body. Naopak Olympiakos na svoje prvé body bude musieť čakať.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. Od klávesnice Vás zdraví Tomáš Fiala. (22:36:22)

90+1
    Prebieha nám už nadstavený čas, pri lopte hostia tí majú hru plne pod kontrolou a v dnešnom stretnutí si pripíšu 3 body.

90
    Máme tu posledné striedanie. Z ihriska odchádza hosťujúci Cavani, ktorý otvoril skóre dnešného stretnutia a na posledných pár sekúnd si zahrá Ménez.

88
    Domáci sa snažia ešte skorigovať skóre, no Machadov center z rohového kopu nenašiel nikoho z jeho spoluhráčov.

87
    van der Wiel si za svoj zákrok v strede ihriska vypýtal žltú kartu.

86
    Paríž dal gól!
    Tak to je neuveriteľné! Hostia strelili v druhom polčase tretí gól a tretí z rohového kopu. Tento krát ale nie je autorom Motta, ale MARQUINHOS, ktorý sa presadil hlavou, podobne ako jeho spoluhráč dva krát predtým.

84
    Domáci striedajú. Z ihriska odchádza strelec ich jediného gólu Vladimír Weiss a na jeho miesto prichádza Yatabaré.

82
    Ibrahimovič opäť potvrdil pravidlo, že sám faulovaný hráč by pokutový kop kopať nemal. Roberto sa hodil presne do tej strany, kam smerovala lopta a dokázal ju vytlačiť pravou rukou.

81
    Tak, žeby z toho nakoniec bol debakel?? Hlavný rozhodca nariadil po zákroku na Ibrahimoviča pokutový kop!

79
    Hostia striedajú. Z ihriska odchádza Verratti, ktorý v dnešnom stretnutí toho nabehal veľmi veľa a na jeho miesto príde Rabiot.

78
    PSG hýri stále aktivitou, teraz to skúsil ich zadák Van der Wiel, no jeho center nebol presný a loptu skrotil Roberto.

76
    Zdá sa, že hosťom v druhom polčase futbal chutí a hlavne Lavezzimu, ten vyslal nepríjemnú strelu na Roberta a ten s problémami vyrazil.

74
    Domáci tréner sa ale ešte snaží niečo spraviť z výsledkom, z ihriska odchádza Fuster a na jeho miesto príde čerstvý Saviola.

73
    Tak toto je nepochopiteľné vypustenie stretnutia v podaní domácich. Teraz inkasovali gól ako cez kopirák, opäť sa z rohového kopu presadil hlavičkou THIAGO MOTTA.

71
    Jeho center tento krát nenarobil žiadne problémy obrane PSG a tí sa bez problémov ubránili.

70
    Domáci budú mať po dlhšom čase možnosť na strelenie gólu. K priamemu kopu sa stavia Weiss.

68
    Tak hostia nakoniec predsa len idú do vedenia! Olympiakos v druhom polčase sotva prešiel stredovú čiaru a to sa im teraz aj vypomstilo. Hlavičkový súboj medzi Robertom a THIAGOM MOTTOM vyhral druhý menovaný a nedal šancu domácemu gólmanovi.