Barys – Omsk 5:2 (kon.) | CSKA Moskva – D. Moskva 6:3 (kon.) | Lev – Viťaz 4:1 (kon.)
Riga – Kazaň 1:3 (kon.) | HC Slovan – Novgorod 0:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Utorok 17.09.2013, 19:00 • Slovnaft Sréna Bratislava • KHL

50:42
    Za krosček odchádza von Valentenko, dvojsekundová hra štyroch proti štyrom.

50:22
    Ölvecký zvolil strelu a gólman hostí ho vychytal! Dnes nie je domácemu tímu súdené vsietiť.

50:22
    Ölvecký faulovaný v brejku, trestné strieľanie!

48:44
    Nič mimoriadne sa nedialo, akurát že Sersen vyhodil puk von a dostáva dve minúty.

45:28
    Hietanen za podrazenie odišiel na dve minúty von, verme, že tam tak dlho sedieť nebude.

39:57
    Videli sme aj kurióznu situáciu, hostia vystrelili od modrej, Janusovi puk prekĺzol popod ruky a zostal stáť na bránkovisku. Domáci obranca ho nestihol upratať do bezpečia, Immonen trafil prázdnu bránku. Hlavný najskôr ukázal na bránku verdikt – gól. Potom po porade s kolegami verdikt zmenil, predtým už bolo pískané a tak gól platiť nemohol.

38:10
    Bakoš doviezol puk pred Gelašviliho, z pravej strany preletel kruhom, vystrelil, Gelašvili chytá.

36:29
    Torpédo Novgorod dal gól!
    Akcia hostí končí ďalším gólom, do rozhodenej obrany nakorčuľovali dvaja hráči hostí, puk ktorý už míňal Janusovu bránku doklepol povedľa bránkoviska korčuľujúci WOJTEK WOLSKI do bránky. Asistencie: Vladimír Denisov a Michail Grigoriev.

35:24
    VADIM KRASNOSLOBODCEV sa zmocnil puku za bránkou, nakorčuľoval pred bránku, z otočky vystrelil, trafil do korčule svojho spoluhráča, Janus v sklze na ľade sa už nestihol presunúť a odrazený puk Vadim dopravil do bránky. Asistencia: Piotr Sčastlivyj.

33:10
    Ďalšia krásna šanca Štajnocha, z pravého kruhu taktiež prestrelil.

32:45
    Vondrka získal puk na pravom kruhu, nakorčuľoval na stred a čo? Prestrelil bránku!

32:18
    Marko Daňo krásne vystrelil z medzikružia spoza obrancu, Gelašvili v náručí jeho strelecký pokus zlikvidoval. Slovan sa snaží, hostia ich akcie pozorne bránia.

29:26
    Konečne sme videli peknú strelu, Bakoš sa prirútil ako víchor, z pravého kruhu však triafa len do náruče výborného Gelašviliho.

26:15
    Lukin dostal dve minúty za hákovanie.

25:56
    Sersen dostal puk na modrú, vypálil, Gelašvili vyráža!

24:49
    Za nedovolené bránenie odchádza von na dve minúty Krasnoslobodcev, tak kedy ak nie teraz?

21:15
    Na oboch stranách sme videli vylúčenie, Hudáček za krosček a Gigoriev za nedovolené bránenie, hráme štyria proti štyrom.

17:09
    Chyba v obrane domácich, ktorí nechali trestuhodne prejsť Brenta s pukom poza bránku. A to ešte nie je všetko, pred bránkoviskom stál voľný WOJTEK WOLSKI, ktorý nedal Janusovi žiadnu šancu. Asistencia: Tim Brent.

13:03
    Brejk domácich, Kukumberg naservíroval puk Jurajovi Mikúšovi, ktorého Gelašvili vychytal, výborna akcia HC Slovan.

12:02
    Sčastlivyj výborne vystrelil z ľavého kruhu, Janus jeho puk vyrážačkou vracia späť do hry.

10:35
    Netík mal na ľavom kruhu dve výborné príležitosti, najskôr minul bránku súpera, potom jeho strelu Gelašvili betónom vyrazil .

08:44
    Hostia chybovali, trest pre hráčsku lavicu v podobe dvoch minút, Slovan má prvú presilovú hru.

05:07
    Po buly sa dostal do šance Salminen, Janus jeho puk zrazil do rohu klziska.

05:02
    Škoula vyfasoval dve minúty za krosček.

03:23
    Bližňák vysunul do brejku Vondrku, Miroslav bol tiesnený, podarilo sa mu vystreliť, no Gelašvili vykryl puk cez svoje betóny!

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 18. Wolski (Brent), 36. Krasnoslobodcev (Sčastlivyj), 37. Wolski (Denisov, Grigoriev)

HC Slovan Bratislava: Janus – Sersen, Škoula, Mihálik, Kutlák, Sigalet, Štajnoch, Mráz, Tomáš Mikúš – Vondrka, Bližňák, Miklík – Bartovič, Juraj Mikúš, Kukumberg – Hudáček, Ölvecký, Netík – Bakoš, Kolena, Daňo
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Gelašvili – Valentenko, Hietanen, Makarov, Lukin, Denisov, Grigoriev, Belochvostikov, Jamkin – Alexej Potapov, Galuzin, Kuľomin – Wolski, Brent, Kulakov – Salminen, Immonen, Maxim Potapov – Žarkov, Ščastlivyj, Krasnoslobodcev

Rozhodca: Soin, Čerenkov – Morozov, Putilin

Diváci: 10.055