Omsk – Čerepovec 4:3 (1:0 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Petrohrad 1:5 (kon.) | Barys – Jaroslavľ 5:3 (kon.)
Jekaterinburg – A. Mytišči 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | Viťaz – Nižnekamsk 1:0 (kon.)
Novgorod – Metallurg Magnitogorsk 5:0 (kon.) | D. Moskva – Ufa 4:1 (kon.) | S.Moskva – Riga 1:3 (kon.)
Dinamo Minsk – HC Slovan 2:0 (kon.) | Doneck – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Záhreb – Lev 1:3 (kon.)
Dynamo Moskva
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Utorok 10.09.2013, 17:30KHL

59:28
    V závere je tu ešte vylúčenie Ružičku a možnosť pre Dinamo dohrať zápas v početnej výhode.

49:10
    Vitaly Proškin pôjde na trestnú ľavicu potom ako hákoval súperovho hráča a domáci budú hrať presilovku.

35:58
    Makarov fauloval a presilovku budú hrať domáci.

29:07
    Za krosček na trestnú ľavicu poputuje Novák a Dinamo sa bude 2 minúty brániť.

22:30
    Mereškin si oddýchne 2 minúty na trestnej ľavici za podrazenie a je tu presilovka domácich.

2:55
    Gluchov vylúčení za hákovanie domáci si zahrajú presilovú hru 2 minúty.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 17. Mosaljov (Kvapil), 20. Sopin (Karpov), 32. Mironov (Mosaljov, Kvapil), 55. Karsums – 12. Hartikainen

Dynamo Moskva: Jerjomenko – Novák, Višněvskij, Gorovikov, Pestuško, Komarov – Jalasvaraa, Solovjov, Cvětkov, Kokarev, Karsums – Derljuk, Mironov, Babebko, Sopin, Karpov – Korjgain, Barancev, Volkov, Kvapil, Mosaljov.
    Náhradníci: Bocharov

HC Salavat Julajev Ufa: Tarkki – Zubarev, Proškin, Růžička, Zinovjev, Chlystov – Kolcov, Sopel, Musatov, Makarov, Hartikainen – Grišin, Pihlstrom, Mirnov, Mereškin – Isangulov, Gurkin, Slepyšev, Gluchov, Dubrovsky.
    Náhradníci: Vasilevskij

Rozhodca: Vasiljev, Olenin – Golovljov, Sivov.