Omsk – Čerepovec 4:3 (1:0 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Petrohrad 1:5 (kon.) | Barys – Jaroslavľ 5:3 (kon.)
Jekaterinburg – A. Mytišči 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | Viťaz – Nižnekamsk 1:0 (kon.)
Novgorod – Metallurg Magnitogorsk 5:0 (kon.) | D. Moskva – Ufa 4:1 (kon.) | S.Moskva – Riga 1:3 (kon.)
Dinamo Minsk – HC Slovan 2:0 (kon.) | Doneck – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Záhreb – Lev 1:3 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Lev Praha
Utorok 10.09.2013, 19:30KHL

Máme za sebou stretnutie KHL medzi domácim Medveščakom, ktorý na svojom ľade podľahol pražškému levu 1:3. Hoci v tretej tretine domáci vyrovnali na 1:1 hneď v zápätí hrali v štyroch a inkasovali o necelé 3 minúty spečatil víťazstvu Levu Kubalík.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (21:50:48)

60:00

60:00

59:11
    Prebieha nám už posledná minútka stretnutia, domáci hráči sa už zmierili s tým, že z dnešného zápasu odídu bez bodu.

58:48
    A o výsledku je už rozhodnuté, pretože na trestnú lavicu odchádza domáci Linglet.

58:20
    Medveščak už má 6 hráčov v poli!

57:21
    Medveščak pri puku a snaží sa dostať do pásma. Odhadujem, že domáci tréner sa odhodlá k power play ihneď ako to bude možné.

55:02
    Začala sa posledná 5 minútovka stretnutia a začala sa útočným náporom domácich, no Wilssieho strela letí vysoko nad plexisklo.

53:58
    Hra sa nám veľmi kúskuje, čo je zapríčinené hlavne tým, že Lev sa už nikam neponáhľa.

52:31
    Domáci sa snažia odpovedať, no sú evidentne zaskočený priebehom stretnutia, v ktorom boli viac než vyrovnaným súperom Levu.

50:52
    Lev Praha dala gól!

Lev ide do dvoj gólového vedenia. Tak to je už veľmi nepríjemná situácia pre Medveščak. Hráči Prahy sa vrhli do útoku Brust síce ešte vyrazil strelu Ridderwalla, no na dorážku TOMÁŠA KUBALÍKA už nárok nemal. Asistencia: Ridderwall.

49:32
    Pri puku opäť Lev, jeho hráči teraz kontrolujú hru a majú puk vo svojej moci.

48:00

Lev sa dostáva opäť do vedenia! Úspešným strelcom je RYAN O'BYRNE, ktorý sa v presilovej hre najlepšie zorientoval pred Brust a z otočky strieľa puk do jeho brány. Asistencia: Oystrick.

45:57
    Možnosť pre hostí, aby sa dostali do vedenia. Na trestnú lavicu odchádza Murray za držanie.

45:08
    Medveščak Záhreb dal gól!

Domáci predsa len vyrovnávajú! Využívajú početnú výhodu a treba povedať, že ten gól si zaslúžili, presne sa trafil WILLSIE, ktorý dostal prihrávky pred bránku od Fostera a tak pre neho už nebolo problém zakončiť do polo prázdnej brány. Asistencia: Foster.

43:30
    Hostia odohrajú teraz krušné chvíle, pretože budú hrať iba v štyroch. Na trestnú lavicu ide Thornberg za nedovolené bránenie.

42:32
    Zdá sa, že výborného hokejka sme sa dočkali až v tretej tretine, obe mužstvá zrýchlili najmä svoju útočnú hru. Ku strele sa dostal najprv hosťujúci Birner a v zápätí sa o rýchlu kontrolu pokúsili aj domáci, no tam bol už Vehanen.

40:59
    Domáci vyhrali úvodné buly, držali puk na svojich hokejkách, no v zápätí sa dopustili zakázaného uvoľnenia.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 46. Willsie (Foster) – 38. Christensen, 48. O'Byrne (Oystrick), 51. Kubalík (Ridderwall)

KHL Medveščak Záhreb: Brust (Vasiljevic) – Popovic, Foster, Montador, Letang, Švarný, Katic, Perkovich – Walker, Murray, Jessiman – Linglet, Vesce, Willsie – Cheechoo, Murley, Thomas – Koren, Bjorkstrand, Kane
    Lev Praha: Vehanen (Lukáš) – Oystrick, O'Byrne, Ševc, Jaakola, Gragnani, Němec, Matai, Humphries – Danielsson, Kapanen, Klepiš – Birner, Vrána, Řepík – Ridderwall, Christensen, Kubalík – Sekáč, Zackrisson, Thornberg