cz Utorok 03.09.2013, 01:19US Open - muži - US Open (tvrdý povrch)

Další skvělý servis, Rafael Nadal vítězí!

30-40
    Přímý bod z podání a mečbol pro Nadala!

0:4
    Těsný Kohlschreiberův aut při bekhendu kros, Nadal znovu prolamuje soupeřův servis!

30-40
    Nádherný a hlavně dobře skrytý kraťas Rafaela Nadala, který tak získává další brejkbol!

0:2
    Rafael Nadal bere soupeři třetí servis v řadě nechytatelnou bombou forhendem a ujímá se vedení 2:0 ve čtvrté sadě!

15-40
    Teď však německý tenista nezvládl útok bekhendem po lajně a nabízí Nadalovi dva brejkboly!

40-30
    Vůbec první brejkbol pro Kohlschreibera! Německý hráč si povodil soupeře podél základní čáry a poté zakončil obíhaným forhendem.

3:6
    Druhý už však díky chybě soupeře využívá! Rafael Nadal vítězí v druhém setu 6:3 a vede 2:1!

15-40
    Náběh na síť se německému tenistovi nevydařil, Nadal jej prohodil a má dva setboly!

1:2
    Podobné trápení jako v první hře této sady už Rafael Nadal nepřipustil a svoji šanci okamžitě využívá, když v rychlé výměně tasí v závěru nechytatelný forhend křížem!

40-A
    Brejkbol pro Nadala! Kohlschreiber na síti není vůbec jistý a také teď zkazil do sítě poměrně jednoduchý volej.

40-A
    Povede se Nadalovi na sedmý pokus nyní prolomit soupeřův servis! Kohlschreiber znovu kazí od základní čáry.

40-A
    Šestý brejkbol Rafaela Nadala! Kohlschreiber zkazil bekhend po lajně.

40-A
    Tohle je veliká chyba německého hráče. Dva metry od sítě měl míček na raketě, ale poměrně snadný volej posílá daleko do autu!

40-A
    Další Nadalův brejkbol, Kohlschreiber trefil míček jen rámem!

40-A
    Náběh hned po servisu se Kohlschreiberovi nevyplatil, protože Nadal vytáhl další výborný prohoz!

40-A
    Těsný aut z rakety německého tenisty, další zbytečná chyba dává šanci Nadalovi!

40-A
    Vzápětí však kazí snadný forhend z kříže a Nadal má znovu šanci na zisk soupeřova podání!

30-40
    Nadal má brejkbol! Kohlschreiber přitom bekhendem smečoval u sítě, ale Nadal napnul všechny síly, míček skoro až u tribuny dohnal a po lajně prohazoval!

4:6
    Tentokrát už se Nadal může radovat, Kohlschreiber míří forhendem do sítě a za stavu 1:1 začínáme znovu, ale už jen na dva vítězné sety!

30-40
    Nadal si pomohl servisem a má setbol! Promění jej tentokrát, nebo šanci promarní stejně jako v prvním setu?

3:4
    Nadal se raduje, tento brejkbol totiž už po velmi přesných úderech forhendem využívá a poprvé v utkání bere soupeři servis!

15-40
    Tohle Kohlschreiber podcenil a může toho hořce litovat! Na síti měl nabito, ale pokoušel se zbytečně o stopbal, Nadal toho využil a pěkným lobem získává dva brejkboly!

40-A
    Další šance pro Nadala po sérii křižných bekhendů, přičemž ten poslední už byl vítězný!

0-40
    Tři brejkboly pro Nadala! Kohlschreiber ještě dostihl forhend křížem, na ten následný po lajně už neměl nárok.

7:6
    Tohle je velké překvapení! Philipp Kohlschreiber vítězí díky dalšímu dobrému podání v prvním setu! Německý tenista je favorizovanému Nadalovi více než vyrovnaným soupeře, dobře se pohybuje a vůbec předvádí zkrátka skvělý tenis.

6-4
    Aut při returnu, Kohlschreiber má dva setboly, na rozdíl od soupeře před pár minutama však při svém podání.