Michal Konečný
2
6 7
cz Utorok 03.09.2013, 11:11Challenger St. Remy (tvrdý povrch)

Po velmi špatném vstupu do druhé sady se podařilo Konečnému stáhnout stav 5:2 na 5:5 a nakonec i celý druhý set získat. Český tenista se tak po 88 minutách probojoval do druhého kola, ve kterém se utká s vítězem zápasu Cipolla – Molchanov.

Z mé strany je to k tomuto utkání již vše, ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé potíže v závěru zápasu, které byly způsobeny třetí stranou. (12:51:45)

Až nyní se k nám dostala radostná zpráva, že Michal Konečný zvládl koncovku druhého setu a raduje se tak z výhry 0:2 na sety. O všem rozhodla zkrácená hra, kterou Konečný získal v poměru 3:7.

40-15
    Aktualizace bude zpožděná. Omlouváme se, problém není na naší straně.

40-15
    Ztráta vedení 5:2 zřejmě Raju nepoznamenala tak výrazně a tento gem tak s velkou pravděpodobností uhraje.