FK Dinamo Moskva – Zenit 1:1 (kon.) | Tomsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Groznyj 1:0 (kon.)
Machačkala – FK Krasnodar 1:2 (kon.)
FK Tom Tomsk
1:2 (1:0)
CSKA Moskva
cz Sobota 24.08.2013, 14:00 • Stadion Trud (Tomsk) • Ruská Premier Liga

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec těch devadesáti.

90
    Navíc po ztrátě míče ve středu hřiště se hosté řítili do přečíslení, vše bylo nakonec vyřešeno střelou, ta však nebyla přesná a tak naděje domácích stále žijí.

86
    Za předchozí zákrok dokonce uviděl Portnyagin žlutou kartu a to i přestože se mu to vůbec nelíbí.

84
    CSKA opět střídá, že hřiště jde Zuber a nahrazuje ho Gonzáles.

76
    CSKA střídá, ze hřiště jde Doumbia a nahradí jej Cauna.

74
    Poslední střídání Tomsku v utkání je zde. Na hřiště přiběhl Sorokin a naopak zápas skončil pro Astafijeva.

68
    Míč po střele Musy skončil sice v síti, ale ještě před tím je odpískán ofsajd a tak se tentokrát hosté radují předčasně.

66
    Nyní už musel český brankář ve službách Tomsku zasahovat a podařilo se mu míč vytlačit konečky prstů na rohový kop.

63
    O pár vteřinek později je tu další střídání u Tomsku. Ze hřiště odešel Pančenko a nahradil jej Golyšev.

62
    Tomsk střídá, že hřiště odešel Američan Starikov a nahradil jej Ignatovič.

58
    CSKA právě vstřelilo branku!

Za třináct minut hry ve druhém poločase je skóre otočeno. Tošič zatáhl míč po pravé straně a jeho střela vypadla Vaškovi přesně na kopačku AHMEDA MUSY a ten neměl problém míč poslat do odkryté brány. Branka hodně podobná té první od Tomsku.

54
    CSKA napadá rozehrávku domácích hned na samém počátku, ale Šennikov to nyní malinko přehnal, zajel do protihráče hodně ostře a vidí za to žlutou kartu.

52

A z tlaku přichází i vyrovnání a je třeba říci, že branka to byla opravdu velmi hezká, SEYDOU DOUMBIA si naběhl na centr a v pádu ho dokázal hlavou umístit pod padajícího Vaška. Ten si sice na míč sáhl, ale zachytit ho nedokázal.

46
    Hosté udělali na začátku druhého poločasu jednu změnu, odešel Milanov a nahradil ho Tošič.

45
    V poslední minutě prvního poločasu je tu žlutá karta pro Komkova (TMS) a navíc budou hosté rozehrávat velmi nebezpečný přímý kop.

43
    Krásný pas za obranu dostal Doumbia (CSK) a při postupu k bráně upadl, jeho pád v pokutovém území však penaltou odměněn není.

33
    Tlak CSKA je rázem velmi výrazný! Musa se dokázal i pod tlakem obránce otočit a tvrdou dělovkou vystrašil Vaška. Míč však letěl přesně do míst, kde stál domácí gólman a také to hrálo důležitou roli.

31
    Záhy však mohlo být vyrovnáno, Vašek však ukázal dobrý postřel a rybičkou na brankové čáře dokázal pokrýt takovou nenápadnou teč.

30
    Tom Tomsk právě vstřelil branku!

Z ničeho nic je tu úvodní branka zápasu a obrovská radost na stadionu může propuknout. Nováček nejvyšší ruské soutěže vede nad obhájcem titulu 1:0 a postaral se o to IGOR PORTNYAGIN, který dorazil míč do odkryté sítě. Brankář Akinfeev totiž neudržel střelu z pravé strany a tím se pod inkasovanou brankou výrazně podepsal.

23
    Nyní se již žlutá karta vytahuje, za faul právě na Doumbiu viděl karetní trest Baškirov (TMS) a je třeba říci, že za ostrý skluz zezadu nemohl ani nic jiného čekat.

5
    Musa (CSK) dostal výbornou přihrávku a řítil se už na Vaška, ten však skvěle vyběhl a dokázal dloubáček hostujícího hráče zachytit. Musa je po souboji ještě otřesen v pokutovém území, ale zřejmě bude v pořádku.