Jablonec – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Příbram – Třinec 6:1 (kon.) | Jihlava – Brno 3:1 (kon.)
Slovácko – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Znojmo – Sigma Olomouc 3:0 (kon.) | Teplice – Bohemians 5:0 (kon.)
Táborsko – Varnsdorf 3:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:1 (kon.) | Pardubice – Ostrava 1:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (2:0)
FC Slovan Liberec
cz Pondelok 05.08.2013, 17:00 • Luční ul., Plzeň • Juniorská liga (CZ)

82
    Domácí kouč také střídají. Místo Pernglaua přišel na závěrečné minuty Vondráček.

80
    Hosté střídají. Frimmela nahrazuje Lukeš.

77
    Střídání na straně Plzně. Místo Mladena Veselinoviče přichází Pavel Mariánus.

76
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté připravující gólmana Šimana o čisté konto a zároveň ještě si připravují velkou šanci na případné vyrovnání, jelikož se jim povedlo snížit už jen na jednobrankový rozdíl díky DANIELU DYDOWICZOVI!

74
    Hosté střídají. Ze hřiště jde Kmoníček a na jeho místo přichází Beníšek.

73
    Skvělou ránu Dydowicze zpoza šestnáctky vyráží Šiman na roh!

68
    Žlutou kartu dostává hostující Djika Douglas Hugues.

67
    Ze hřiště odchází zraněný Michal Hvězda a na jeho místo přišel Daniel Černý.

59
    Žlutou kartu dostává domácí Marek Pernglau.

53
    Žlutou kartu nyní dostávají i domácí, konkrétně se faulu dopustil Mlynařík.

51
    Velká šance pro domácího Veselinoviče. Ten dostal přihrávku do pokutového území a z otočky vypálil. Kolář v pádu jeho střelu zlikvidoval.

50
    Domácí střídají. Zraněného Končala nahrazuje Krčál.

46
    Prakticky ihned po zahájení poločasu fauloval ve středu hřiště ostře Veselinoviče Tomáš Egert a sudí mu ukazuje druhou žlutou a tedy i červenou.

46
    Hosté do druhého poločasu střídají. Ze hry jdou hostující Lukáš Szabo a Vojtěch Hadaščok. Na trávník místo nich přichází Martin Jánošík a Michal Káva.

34
    Hosté dnes poprvé střídají. Daniel Soungole Soune přepouští místo pro Daniela Dydowicze.

33
    Liberecký stoper Egert zastavil ostře pronikajícího Veselinoviče a má to s kartou.

21
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A domácí se ujímají už dvoubrankového vedení. Po nenápadné akci se dostal balón až k MARKU PERNGLAUOVI, který nabídnutou akcí nepohrdl.

12
    Plzni vychází a útok a ujímá se vedení. Přesný centr do pokutového území uklidil nejmenší hráč na hřišti MLADEN VESELINOVIČ!