Jablonec – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Příbram – Třinec 6:1 (kon.) | Jihlava – Brno 3:1 (kon.)
Slovácko – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Znojmo – Sigma Olomouc 3:0 (kon.) | Teplice – Bohemians 5:0 (kon.)
Táborsko – Varnsdorf 3:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:1 (kon.) | Pardubice – Ostrava 1:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (2:0)
FC Slovan Liberec
cz Pondelok 05.08.2013, 17:00 • Luční ul., Plzeň • Juniorská liga (CZ)

Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přeji hezký zbytek pondělního večera. (20:30:24)

V Plzni je dobojováno a tři body zůstávají domácí Viktorii, která tak drží zatím neporazitelnost v letošním ročníku Juniorské ligy. Liberec dohrával celou druhou půli o deseti a paradoxně byl při této situaci lepší než v plném počtu.

90+3
    Plzeň se dokázala ubránit.

90+3
    Rohový kop pro Slovan.

90+2
    Plzeňská akce byla neúspěšná, ale i hosté svůj útok hodně uspěchali.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Dydowicz se dostal do obrovské šance, ale jeho střela byla lehce zblokována a gólman Šiman u ní byl včas.

87
    Liberec se snaží dostat do útoku, ale nyní se Plzni daří držet míč dostatečně daleko od branky.

85
    Liberec se hodně snaží dostat k vyrovnání, nyní ale přišel faul.

82
    Domácí kouč také střídají. Místo Pernglaua přišel na závěrečné minuty Vondráček.

81
    Standardní situaci rozehrál střídající Beníšek, ale míč poslal jen do náruče Šimana.

80
    Hostí mají k dispozici velice nebezpečnou standardní situaci.

80
    Hosté střídají. Frimmela nahrazuje Lukeš.

79
    Hostující Frimmel byl faulován před pokutovým územím...

77
    Střídání na straně Plzně. Místo Mladena Veselinoviče přichází Pavel Mariánus.

76
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté připravující gólmana Šimana o čisté konto a zároveň ještě si připravují velkou šanci na případné vyrovnání, jelikož se jim povedlo snížit už jen na jednobrankový rozdíl díky DANIELU DYDOWICZOVI!