3:1 (1:0)
FK Krasnodar
cz Pondelok 05.08.2013, 19:15 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:09:18)

Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím Lokomotivu Moskva, který dnes přehrál svého soupeře jasně 3:1. Ve druhém poločase sice nejprve vyrovnal z pokutového kopu hostující Joãozinho a dlouho hosté odolávali i v desíti dobře hrajícím domácím fotbalistům. Ti se nakonec prosadili až v 83. minutě, kdy vstřelil vedoucí gól N´Doye a konečnou podobu výsledku dal brankou v 88. minutě slovenský reprezentant Ďurica.

90+3
    V poslední minutě ještě domácí lavička připravila taktické střídání, ale jak to tak vypadá, Pavljučenko se již do hry nedostane.

90+1
    Rozhodčí Karasev nastaví ještě tři minuty nad rámec.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, o osudu utkání je již rozhodnuto.

88
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Domácí rozehrávají rohový kop z levé strany, tentokrát "na krátko", do vápna směřuje centr Denisova, který sice Filcov akrobaticky vyráží, ale přímo před JÁNA ĎURICU, který si míč pohotově přehodil na silnější levou nohu, vypálil a míč končí v síti.

86
    Střídání v týmu FC Krasnodar: ze hřiště odchází Gazinskij, přichází Mamajev.

84
    Střídání v týmu Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Maicon, přichází Obinna.

83
    To nešlo ustát! Místy měl Lokomotiv doslova házenkářský "zámek" a vyústěním toho je vedoucí gól DAME N´DOYEHO, který dokázal přeskočit padajícího Filcova a zakončit do odkryté brány.

82
    Centr z levé strany odvrací obránce Krasnodaru, přesto domácí kombinují na polovině hostů. Lavička Lokomotivu připravuje další střídání.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, tlak Lokomotivu je velký, ustojí to Krasnodar?

79
    Výraz domácího kouče Kučuka vypadá hodně nepříjemně až naštvaně.

78
    Domácí rozehrávají rohový kop z levé strany. Míč má ve své moci Filcov.

77
    A opět skvělý N´Doye, který si zpracoval těžký míč z pravé strany, ale neustál souboj s bránícím Smolnikovem.

75
    Hra se nám nyní docela kouskuje, což hlavně svědčí hostům.

74
    N´Doye měl na hlavě druhý gól Lokomotivu, ale jeho hlavička míří do dobře postaveného Filcova.