Jablonec – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Příbram – Třinec 6:1 (kon.) | Jihlava – Brno 3:1 (kon.)
Slovácko – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Znojmo – Sigma Olomouc 3:0 (kon.) | Teplice – Bohemians 5:0 (kon.)
Táborsko – Varnsdorf 3:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:1 (kon.) | Pardubice – Ostrava 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
3:1 (2:0)
FC Zbrojovka Brno
cz Pondelok 05.08.2013, 16:00 • V Jiráskově ulici, Jihlava • Juniorská liga (CZ)

90
    Na druhé straně dobře zapracoval Kelbler a vyslal do gólovky Demetera. Jeho pumelice proletěla jen kousek nad brankou.

89
    Jihlavským tentokrát ofsajd systém hrubě nevyšel a Kunc solidně provětral rukavice Hanuše! Výborný zákrok domácího brankáře!

86
    Poctivou práci dnes odvedl Kučera a na poslední minuty přepouští místo Hráčkovi.

81
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Teplý, přichází Tomovič.

76
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kugler, přichází Krška.

75
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Fulnek, přichází Levai.

74
    Jihlava právě vstřelila branku!

Penaltu vtipně proměňuje Šuta, který obloučkem trefuje spojnici, následně se balon odrzil od brankové čáry znovu do břevna, poté už zamířil za brankovou čáru a Jihlava je tak opět ve dvoubrankovém vedení!

73
    Byla nařízena penalta pro Jihlavu!!
    Po obrovské šanci Kelblera se brankář Petr vrhl po balonu, jihlavský útočník byl ale u míče dříve a nechal se šikovně faulovat!

70
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Štancl, přichází Kelbler.

67
    Jihlavský Šuta se nechal lehko obrat o balon a následně fauloval. Verdikt sudího ale nekvitoval a vykoledoval si zbytečnou žlutou kartu za protesty.

66
    Teď se role vyměnili a Kliment na druhé straně dostává žlutou kartu za nafilmování pádu ve vápně Zbrojovky.

60
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Fall, přichází Sedlák.

56
    Brno právě vstřelilo branku!

Centr do vápna domácího týmu propadl až k Přerovskému, který nekompromisně na zadní tyč skóruje! Kontaktní branka z čistého nebe znamená zajímavou zápletku v utkání!

55
    K prvnímu střídání sáhla i Jihlava. Odešel Urbánek, kterého nahradil Dvořáček.

49
    V první gólové situaci druhé půle se objevil Kučera. Hlavou ale na malém vápně nezamířil přesně.

46
    Hosté sáhli do druhého poločasu ke střídání. Ze hřiště odchází Vávra, přichází Ullmann.

45

Jihlava se prosazuje podruhé! Do šatny zasadil tvrdý direct Brněnským domácí Jakub TEPLÝ, který využil dobré práce Kučery a trefuje se přesně k tyči!

34
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Advič, přichází Černý.

28
    První karetní napomenutí si připisuje domácí Mikula, který přehnal důraz v jednom ze soubojů.

16

Jihlava se dostává do vedení! Po dobré práci Fulneka, který na lajně vymíchal krajního beka hostů a poslal do vápna potřebný centr, se nádherně z voleje prosazuje Jindřich KUČERA! Jeho krásná rána pod břevno otevírá skóre!