Rybáriková – Makarovová 2:0 (kon.) | Rybáriková – Petkovic 2:0 (kon.)
0
2 0
Nedeľa 04.08.2013, 01:14WTA Washington - Mubadala Citi DC Open (tvrdý povrch)

6:0
    Ale druhý už nie! Magda skrátila hru, loptičku nedokázala Makarovová dobehnúť a tak je tu koniec stretnutia! (05:57:10)

30-0
    Navyše pridíva aj dvoj chybu a tak je naša hráčka už iba dve loptičky od postupu do finále.

5:0
    Ďalšia výborné podanie Rybárikovej, znamená, že získava tento gem čistou hrou a jej súperka ide podávať na udržanie sa v zápase.

4:0
    V zápätí Makarovová chybuje a naša hráčka využíva brejkbal! Dostáva sa do vedenia už 4:0!

2:0
    Makarovová chybuje na sieti! To znamená, že jej odanie je prelomené aj v tomto druhom sete.

40-30
    Chyby sa striedajú na oboch stranách, ďalšiu vyprodukovala ruská hráčka a tak je tu brejkbal pre Rybárikovú.

1:0
    Tvrdé podanie, na ktoré vôbec nestihla zareagovať ruská tenistka a tak tu máme vedenie v druhom sete 1:0 pre našu tenistku.

6:2
    A je to tu!
    Makarovová kazí! Loptička končí v sieti a tak naša hráčka získava prvý set pomerom 6:2.

40-30
    Ale pozor! Po nádhernom víťaznom údery tu máme setbal pre našu hráčku.

Tak, len čo som to dopovedal sa nám opäť rozpršalo, tento krát to vyzerá na hustý dážď. Je teda otázne, či sa dnes vôbec ešte bude pokračovať.

5:2
    A tak sa aj deje, Rybáriková si pomerne suverénnym spôsobom udržala svoje podanie a vyhráva už 5:2. Makarovová ide podávať na udržanie sa v prvom sete.

4:2
    A ten je aj premenený!
    Rybáriková je zasa o kúsok bližšie k víťazstvu v prvom sete, dúfajme, že si bude počínať lepšie ako pri predchádzajúcej hre, keď sa jej podarilo zobrať súperke podanie, no v zápätí prišla aj o to svoje.

A-40
    A opäť je to veselšie! Naša tenistka bude mať k dispozícii ďalší brejkbal.

40-30
    Na našu radosť putuje ďalší vyhraný fiftín do štatistík Rybárikovej, tá sa dopracovala k ďalšiemu brejkbalu, uvidíme ako s ním naloží, doposiaľ sa jej podarilo premeniť iba jeden.

3:2
    Tá ju aj premieňa a dostáva sa opäť do vedenia, tento krát je to 3:2.

30-40
    K brejkbalu a opäť pri podaní Rybárikovej sa dostáva ruská tenistka.

40-30
    Ale pozor! Naša tenistka bojuje čo jej sily stačia a teraz sa dokonca dopracovala k ďalšiemu brejkbalu!

2:1
    Ten je žiaľ využitý a to znamená, že Ruska si berie naspäť požičané a upravuje stav stretnutie na 2:1.

30-40
    Tak napokon sa k brejkbalu dostáva aj ruská tenistka, uvidíme, ako s ním dokáže naložiť.

2:0
    A tak sa aj deje! Magdaléna Rybáriková berie ruskej súperke podanie a ujíma sa vedenia 2:0 a ide servovať na potvrdenie brejku.

40-15
    Ale teraz už nie!
    Rybáriková je na najlepšej ceste, aby zobrala svojej súperke hneď úvodné podanie.