Anderlecht – Lokeren 2:3 (kon.) | Mechelen – Liége 0:2 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
2:3 (0:1)
Sporting Lokeren
cz Nedeľa 28.07.2013, 18:00 • Constant Vanden Stockstadion • Belgická Jupiler Pro League

Zápas byl poměrně vyrovnaný, Lokeren však svého soupeře ve druhém poločase přehrával a díky dalším dvěma trefám si tak zajistil cenné vítězství. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek večera! (19:56:58)

90
    Rozhodčí Luc Wouters se rozhodl nastavit 3 minuty.

89
    Lokeren střídá, odejde Vanaken, příjde Dutra.

87
    Lokeren připravuje další střídání, hráči se již snaží pouze udžet výsledek. Trenér bude jistě chtít vystužit obranu.

84
    Hráči Anderlechtu se tlačí dopředu jak to jen jde, dopouštějí se však mnoho nepřesností a zbytečně ztrácejí míče.

82
    Gillet neproměnil penaltu!

81
    Anderlecht bude kopat pokutový kop!

81
    Anderlecht má zhruba nějakých 10 minut na vstřelení alespoň jedné branky, hráči již nemají co ztratit a jdou plně do útoku.

78
    Lokeren střídá, odejde Remacle, na jeho místo příjde Trompet.

76
    Anderlecht právě vstřelil branku!

GUILLAUME GILLET proměnil penaltu střelou do středu brány.

74

71
    Lokeren právě vstřelil branku!

JORDAN REMACLE si skvěle naběhl na prudkou nahrávku na malé vápno, kde již pouze dorazil míč do zcela odkryté brány. Lokeren zvyšuje své vedení na rozdíl dvou branek.

70
    Anderlecht střídá, odchází De Zeeuw, přichází Acheampong.

68
    Hostující Saglik si krásně nabíhal za obranu na centr z pravé strany hřiště, moc nechybělo a k míči se dostal.

65
    Anderlecht se nyní pokouší dostat míč do pokutového území hostů. Centry ale končí jen u brankáře Barryho nebo na kopačkách obránců.

63

HANS VANAKEN krásnou střelou do horního rohu brány posílá Lokeren opět do vedení.

61
    Hostující Remacle uviděl žlutou kartu za faul.

58
    Anderlecht začal druhý poločas poměrně aktivně, hráči hrají dost útočně, je vidět, že chtějí z tohoto zápasu získat tři body.