Lok. Moskva – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Samara – Machačkala 1:1 (kon.) | Groznyj – Kazaň 0:0 (kon.)
FK Achmat Groznyj
0:0 (0:0)
FC Rubin Kazaň
cz Nedeľa 28.07.2013, 19:00 • Stadion im. Akhmat-Khadi Kadyrova, Groznyj • Ruská Premier Liga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (20:55:40)

Rozhodčí odpískal konec a utkání tak končí bezbrankovou remízou. Ve druhé půli byli aktivnější domácí, tlačili se před Ryžikova, tam však ale jejich aktivita končila. Gól tak diváci, ani my neviděli, což znamená, že si tým Grozného připsal druhý bod do tabulky, Kazaň jich má celkem pět.

90+3
    Kulik si na levé straně hledal pozici na centr, do vápna ale míč nedostal.

90+2
    K brance se Rondón nedostal, dnes byl prakticky neviditelný.

90
    Rozhodčí Ivanov nastaví tři minuty.

90
    No a málem rozhodli! Karadeniz obešel svého strážce a najednou byl před Gorodovem. Ten ovšem zachoval duchapřítomnost a skokem pod jeho nohy mu šanci sebral!

90
    Hosté vypadají, že jsou spokojeni s bodem a nikam se neženou,

88
    Rybus se rybičkou natahoval po míči, jenže ho pouze lízl hlavou.

88
    Tlak Grozného vrcholí, obrana Rubinu je v jednom ohni a má co dělat, aby odvrátila centry a pokusy o střely z dálky.

87
    Ferreira se sám na sebe zlobí, jeho zakončení se nevešlo mezi tyče. Sám ví, že mohl rozhodnout.

86
    Po dalším ataku z křídla reklamoval Maurício rohový kop a byl úspěšný. Je tu tak možnost zajímavé standardky pro Těrek.

84
    Po centru z levého křídla šel do souboje s Ryžikovem Almeida. Nejenže souboj nevyhrál, ale utrpěl i bolestivý šrám.

82
    Je tu poslední střídání Těreku. Odešel Kanu a zbývající minuty budou patřit Mauríciovi.

82
    Žlutou kartu dostal hostující Yann M'Vila.

81
    Blíží se nám konec utkání a zatím nic nenasvědčuje tomu, že se některý z týmů dočká branky.

79
    Akce pokračovala, Rondón ale dopadl naprosto stejně, jako jeho spoluhráč.

78
    Po pravé straně unikl Karadeniz, centrem ovšem našel pouze hráče Grozného.

75
    Střídají i hosté, Alexander Prudnikov vystřídal Dmitrije Torbinského.

74
    Domácí udělali druhou změnu v kádru, Aílton Almeida nahradil Macieje Makuszewskiho.