Československá stopa v utkání v dnešním utkání:
    Michal ROZSÍVAL (CHI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 23:17
    Michael FROLÍK (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:51
    Marian HOSSA (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 22:37
    Michal HANDZUŠ (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:03

LA Kings: 36

2. prodloužení:

Chicago: 5

LA Kings: 2

Hokejisté Chicaga se nakonec přece jenom dočkali vítězství v dnešním zápase, tím pádem i vítězství v celé sérii, a to i přesto, že obhájci titulu z Los Angeles byli naprosto vyrovnaným soupeřem, místy dokonce lepším týmem! Ve prospěch Blackhawks, čerstvých vítězů Západní konference, rozhodlo možná trochu štěstí, anebo spíše skvělá střelecká forma Patricka Kana, který rozhodující brankou ve druhém prodloužení končí tuto sérii. Domácí tým tak může zapózovat u Clarence S. Campbell Bowl, což je trofej pro vítěze Západní konference. Chicago Blackhawks, vítěz základní části NHL, v ní poráží obhájce titulu, hokejisty Los Angeles Kings 4:1 na zápasy!

91:40
    Chicago právě vstřelilo branku!
    PATRICK KANE kompletuje hattrick a skvělou střelou z pravé strany z voleje posouvá Chicago Blackhawks do finále Stanley Cupu 2013! Domácí využívají přečíslení dva na jednoho, kdy se Jonathan Toews neodhodlal ke střele, i když se zdálo, že je v lepším postavení, než Kane, raději přihrával a je z toho rozhodující gól nejen tohoto utkání, ale i celé série. Asistence: Jonathan Toews.

91:10
    Keith rozehrává na Hjalmarssona, ten prodlužuje do útočného pásma.

90:31
    Hossa se prodírá do zakončení, ale je skvěle ubráněn Greenem.

90:00
    Hodinu a půl trvající drama pátého semifinále Západní konference pokračuje, stále neznáme vítěze!

89:38
    Série nahozených puků, domácí ve středním pásmu.

89:16
    Muzzin nahazuje puk do útočného pásma a odchází střídat.

88:40
    Ten ale puk ztrácí, hrají domácí, kteří ale pouze vyhazují puk ze třetiny.

88:12
    Carter zaváží puk do útočného pásma, přenechává Williamsovi.

87:27
    Tempo hry povadlo, hra se nyní často přerušuje, icing Kings.

87:10
    Ofsajd hostů na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.

86:17
    Tofolli střílí z pravé srany, Crawford chytá.

85:56
    Hra vysokou holí, rozhodčí přerušují hru.

84:56
    Stoll se nedostal k puku ve třetině Blackhawks, hraje se dlouho bez přerušení.

84:28
    Toews proniká před branku Kings z pravé strany, bekhendem zkouší překonat Quicka, ten vyráží.

83:48
    Na hranici nedovoleného zákroku nyní Seabrook "sundal" hostujícího Pennera, rozhodčí nepískají.

83:17
    Ale Nolan puk vyváží zpět do střední třetiny.

82:57
    Oduya zaváží puk do třetiny Kings.

82:15
    Tak snad nyní se Blackhawks dostanou do útoku, ale ani Handzušova lajna nedokáže překonat střední třetinu.

81:57
    Kings nyní svírají domácí tým v jeho třetině.

81:33
    Scuderi střílí od modré z levé strany, vedle.

80:45
    Chicago opět zahajuje prodloužení se čtvrtým útokem, ostatně stejně jako hosté.

80:01
    Začalo druhé prodloužení.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, 2. prodloužení začíná přibližně v 5:45 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. prodloužení:

Chicago: 6

LA Kings: 11

Ani po prvním prodloužení neznáme vítěze dnešního utkání. Ani jede z týmů nevyužil šance, které si vypracoval, na rozuzlení zápasu si tak musíme stále počkat.

První prodloužení skončilo.

79:33
    Seabrook se dostává do zakončení, snaží se natlačit před Quicka a případně ho vyrušit při zakončení, ještě vše jistí Handzuš, ale gólman Kings má puk ve své moci.

79:00
    Začíná poslední minuta prvního prodloužení.

78:35
    Hosté ztrácí puk, Toews ho zaváží před Quicka.

78:05
    Blíží se závěr prvního prodloužení, povede se některému z týmů rozhodnout?

77:21
    Tentokrát to již icing je, ale odpískaný Chicagu, bude se vhazovat ve třetině domácího týmu.

76:45
    A puk opouští třetinu Kings, domácí musí hrát, nebude to zakázané uvolnění.

76:22
    Quick musí rozehrávat, hosté ztrácí puk.

75:50
    Seabrook dostal "nabito", pálí z voleje z pravé strany, ale netrefuje bránu!

75:30
    Kopitar je při chuti, střílí z levé strany, Crawford chytá.

75:16
    Oba týmy nyní dobře brání střední pásmo, ofsajd Chicaga.

74:40
    Chicago vyhrává vhazování, ale Frolík se nedostává ke střele, puk ve středním pásmu.

74:28
    Stalberg střílí z pravé strany, Quick pozorný, bude se vhazovat ve třetině Kings.

74:06
    Přihrávky v této fázi zápasu postrádají na přesnosti.

73:36
    A Kings se osvobozují.

73:10
    Toews se prodral do útočného pásma, ale pak ztratil hokejku, odchází střídat.

72:52
    Vojnov vyhazuje puk do středního pásma.

72:12
    Nakonec mohl rozhodnout Bickell, kterému skvělou přihrávku z pravé strany adresuje Frolík, ale i on pouze promáchl a netrefil puk!

71:40
    Nyní to vypadá, jako by hosté hráli přesilovou hru, Kopitarovo řada přetlačila tu Frolíkovo.

70:55
    Frolíkova řada se mohla usadit ve třetině Kings, ale Seabrook nezachytil zpětnou přihrávku na modré.

70:17
    Sharp pouze zaváží puk do třetiny Kings, pak odchází střídat, hrají hosté.

69:55
    Ou, to byl famózní zákrok Crawforda, který si "vyčíhal" pohotovou střelu Muzzina od modré, téměř hned po vhazování!

69:52
    Williams najíždí z levé strany, zkouší bekhend, ale před Kopitarem puk chytá do své lapačky Crawford.

69:35
    Puk ve třetině Blackhawks.

68:46
    Clifford se prohnal po pravém křídle kolem obránce Blackhawks, dostává se ke střele, to bylo nebezpečné, Crawford sice vyrazil, ale ohlíží se, puk sjíždí po brankovišti na druhou stranu!

68:25
    Hossa proniká do třetiny Kings, ale spíše z pravé strany nahazuje na Quicka, než střílí, ten drží puk ve své lapačce a přerušuje hru.

67:50
    Kings nyní zatlačili domácí tým do jeho třetiny.

67:40
    Vojnov střílí od modré, ale netrefuje bránu.

66:55
    Carter překvapil rozehrávajícího Crawforda, ale díky včasnému zásahu Odyuy z toho není gól.

66:27
    Hjalmarsson zaváhal při rozehrávce ve vlastním pásmu, ale nakonec to domácí zvládli.

65:38
    Pravdou je, že se v prodloužení hraje velice dobrý hokej, bez přerušení, se šancemi na obou stranách.

65:11
    Chicago se nyní neudrželo ve třetině soupeře.

64:27
    Kopitar to nyní nevyřešil zrovna nejlépe v útočném pásmu, puk domácí vyhazují do středního pásma.

63:58
    Hosté nyní zahrozili, naštěstí pro Chicago, Crawford chytá spolehlivě.

63:30
    Přesto se Carter opět dostává k puku, střílí z levé strany, publikum bouří, Crawford chytá.

63:09
    Kings útočí, Carter ale dělá stahovačku na levé straně, čímž přerušuje útok hostů.

62:46
    Blackhawks v prodloužení zatím aktivnější.

62:18
    Oba týmy si uvědomují, že jediná chyba může rozhodnout, puk ve třetině Kings.

61:36
    Publikum si žádá vyloučení Kopitara, nic takového se nechystá, hra pokračuje.

60:54
    Mohlo být rozhodnuto, Kane skvěle připravil šanci pro Toewse, ten ale u levé tyče promáchl, netrefil puk!

60:22
    Domácí zahajují prodloužení se čtvrtým útokem s Frolíkem, Krugerem a Bollandem.

60:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, prodloužení začíná přibližně v 5:03 hodin.

Chicago: 8

Zpackaný závěr třetí třetiny z pohledu Chicaga, jinak nelze popsat poslední vteřiny, kdy nejprve netakticky domácí vyhodili puk ze své třetiny na icing a poté nechali opět, již podruhé v zápase, na hranici brankoviště zcela volného Kopitara, který tentokrát tečoval střelu Richardse, kterému nakonec byla vyrovnávací branka připsána, za záda Crawforda a vyrovnal na 3:3.

60:00

59:51
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Neskutečný závěr! Hosté vyrovnávají, když Anze Kopitar opět zůstává nepokrytý před Crawfordem a excelentně tečuje střelu Richardse z pravé strany, neuvěřitelná chyba obrany Chicaga, obrovské štěstí obhájců titulu, pokračujeme! Branka nakonec připsána MICHAELU RICHARDSOVI, Kopitarovi je připsána asistence. Asistence: Anze Kopitar, Vjačeslav Vojnov.

59:46
    Ano, pochopitelné rozhodnutí, time-out Kings před vhazováním ve třetině soupeře, čas na vstřelení gólu ještě je, hosté musí vyhrát buly. Quick na střídačce, šest hráčů v bílém na ledě.

59:46
    Icing, ale do konce již zbývá pouze čtrnáct vteřin, vhazovat se bude před Crawfordem.

59:18
    Frolíkova čtvrtá řada drží soupeře v jeho pásmu, to vypadá dobře pro Chicago.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, hraje se ve středním pásmu.

58:50
    Quick nemůže zatím opustit svou branku.

58:27
    Seabrook vyhazuje puk ze třetiny, nebude to icing.

58:05
    Patrick Kane dobře napadá rozehrávku hostů.

57:45
    Nyní již nelze na nic čekat, Kings musí vložit veškeré zbytky sil do útoku.

57:24
    Hosté nahazují puk do třetiny Blackhawks.

56:18
    Blackhawks jsou blízko postupu do finále Stanley Cupu! PATRICK KANE překonává Quicka střelou zápěstím a domácí vedou! Asistence: Bryan Bickell.

55:39
    Na druhé straně se dostává do zakončení Toffoli, obrovská šance, ale Crawford spolehlivý a vyráží!

55:22
    Dobrá kombinace domácích, ale finální přihrávka na Bollanda nebyla přesná.

55:00
    Je před námi poslední pětiminutovka třetí třetiny, rozhodne se do jejího konce nebo nás čeká nevyzpytatelné prodloužení?

53:55
    Vojnov svádí souboj v útočném pásmu, domácí se nemohou vymanit.

53:30
    Domácí také hrají s elitní řadou, puk má ve své moci Crawford, který přerušuje hru.

53:20
    Kings mají na ledě elitní řadu s Kopitarem, Williamsem a Brownem.

52:49
    Jeff Carter si nabruslil z pravé strany do třetiny Blackhawks, střílí, ale Crawford chytá.

52:06
    Sudí O´Halloran se nyní musel v pravém rohu, za brankou Kings, poroučet k zemi, hraje se dál.

51:45
    Ano, je to tak, hosté jsou již v plném počtu.

51:30
    Ale hosté se zřejmě ubrání, puk opět opouští jejich třetinu.

50:14
    Ještě půl minuty zbývá Chicagu z přesilové hry.

51:05
    Vhazování ve středním pásmu.

50:54
    Bickell pálí od modré z pravé strany, Quick vyráží, ale není tam nikdo, kdo by dorážel.

50:27
    Jeff Carter nekompromisně vyhazuje až ke Crawfordovi.

50:00
    Začíná posledních deset minut třetí třetiny, domácí mají výhodu přesilové hry, ale puk opouští třetinu Kings.

49:45
    Shaw se tam tlačí do zakončení, ale je faulován, provinil se Greene, domácí si zahrají přesilovou hru.

49:35
    Saad zaváží puk do útočného pásma.

49:05
    Již to vypadalo, že se Bickell dostane do samostatného úniku, ale nakonec pouze odevzdává puk Quickovi.

48:35
    Zdá se, že až po vyrovnávací brance se domácí konečně vzchopí k lepšímu výkonu, než jaký předvádí v posledních desítkách minut.

47:37
    Oduya ztrácí puk v souboji ve třetině Kings, ten ale končí ve středním pásmu, kde ho opět získávají domácí.

46:55
    Na druhé straně zaváží puk do třetiny Vojnov, hrají ale domácí.

46:25
    Seabrook nachází Sharpa, ten si nabruslil do třetiny Kings, střílí z pravé strany, Quick v sedě vyráží.

46:01
    Icing Los Angeles, vhazování po levici Quicka.

45:19
    Crawford nyní musí opět "hasit" nebezpečí před vlastní brankou, znovu u toho je Kopitar, tentokrát si ale již domácí obrana počínala lépe a puk končí pod lapačkou gólmana.

44:55
    Opět se nechává slyšet publikum v United Center, ale domácí stále tahají za kratší konec, Kings diktují tempo zápasu.

44:02
    Využitá přesilová hra Kings, to se počítá!

43:34
    A je to tady! To, o co si domácí koledovali, přišlo! ANZE KOPITAR se prosazuje v přesilové hře, když ho nechává Keith na hranici brankoviště dorážet odražený puk a je vyrovnáno! Asistence: Jeff Carter, Michael Richards.

43:02
    Crawford pokrývá obě střely hostů, po té druhé opouští puk třetinu Blackhawks.

42:50
    Nejprve si Odyua výborně nabruslil k levé tyčce Quickovi branky, ale nedal, puk končí v pravém rohu, kde ale fauluje domácí Bickell, hosté si zahrají přesilovou hru.

42:21
    I tentokrát se píská icing hostům, hraje se ve třetině Kings.

42:15
    Zakázané uvolnění Kings, nepřesná rozehrávka.

41:50
    Dopředu to je, ze strany Chicaga, opravdu trápení.

41:20
    Hosté kombinují ve třetině Chicaga, publikum povzbuzuje domácí hokejisty, puk opouští pásmo.

40:55
    Kopitar napadá rozehrávku domácích, nakonec Williams donutil soupeře k zalehnutí puku, rozhodčí přerušují hru, hosté získávají pásmo.

40:25
    Ofsajd Chicaga na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 4:06 hodin.

LA Kings: 8

Je dobojováno, tato třetina patřila jednoznačně obhájcům titulu, kteří se po brance Kinga ze 30. minutě dostali zpět "do zápasu" a vzhledem k výkonu, jaký předvedli v této části, můžeme ve třetí třetině očekávat velice zajímavé drama! Chicago totiž dokonale "vypadlo z role", jako by se domácí již pouze soustředili na rychlé protiútoky a útočení přenechali soupeři, což se ale nemusí vyplatit!

40:00

39:26
    Hodně nebezpečná střela Kopitara, který si nabruslil do třetiny Chicaga v momentě, kdy domácí střídali, Crawford vyráží, ale puk dopadá na břevno!

39:00
    Začíná poslední minuta druhé třetiny, domácí hájí své jednobrankové vedení.

38:22
    Kane se dostává ke střele z levé strany, je bráněn obráncem Kings, přesto vystřelil, Quick vyráží.

37:58
    Hosté si nevypracovali při vlastní přesilové hře ani jednu šanci, dobře odehrané oslabení v podání Blackhawks.

37:38

37:16
    Muzzin spíše nahazuje, než střílí od modré, puk však domácí stíhají vyhodit ze třetiny.

37:05
    Nyní se ale hraje již před Crawfordem.

36:49
    Puk ve třetině Kings, to domácím maximálně vyhovuje.

36:02
    Kopitar si sjíždí na přihrávku z levé strany, ale puk se k němu nedostává, domácí vyhazují ze třetiny.

35:49
    Hosté vyhrávají vhazování ve třetině Chicaga.

35:38
    Jonathan Toews navíc oslabuje Chicago, hosté si zahrají přesilovou hru.

35:30
    Hráči Chicaga jako by ale vystříleli všechen "střelný prach" v úvodu utkání, nyní se jim v koncovce nedaří.

35:15
    Seabrook získává puk ve třetině Kings.

34:42
    Crawford vyráží a dopředu bleskově vyráží Hossa, dostává se do zakončení z mezikruží, Quick vyráží.

34:30
    Nebezpečná střela Muzzina z pravé strany od modré.

33:56
    Znovu se musí domácí osvobodit pouze za cenu vyhození puku ze třetiny, tentokrát do středního pásma, dál ale hrají hosté.

33:26
    Zakázané uvolnění Chicaga, hra se stěhuje před Crawforda.

32:59
    Kruger se dostává do zakončení u levé tyčky Quickovi branky, gólman Kings si ale místo pohlídal.

32:25
    Hokej nabírá na obrátkách, Kings ve třetině Blackhawks, ale po zásahu Seabrooka končí puk v ochranné síti, rozodčí přerušují hru, komerční přestávka.

31:49
    Hossa se dostává za obranu Kings, jede sám na Quicka, zkouší blafák na levou stranu, ale nedává!

31:05
    Williams vybojoval puk pro Kings, ale domácím se podařilo dostat ho ze třetiny.

30:46
    Rozhodčí přerušují hru, je to zakázané uvolnění Chicaga, vhazování po levé ruce Crawforda.

30:15
    Tak bude zajímavé nyní sledovat, jak se vstřelená branka podepíše na výkonu obhájců Stanley cupu, kteří jsou, od úvodních vteřin druhé třetiny, o něco lepší.

29:50

29:28
    DWIGHT KING se prosazuje v oslabení, když využívá dobré práce Williamse, který se natlačil před Leddyho, vystřelil, Crawford vyráží a King, který si najel z "druhé vlny", pohodlně doráží. Asistence: Justin Williams, Jonathan Quick.

29:15
    Leddy nahazuje puk na útočnou modrou, ale získávají ho hosté.

28:50
    Minuta z oslabení Kings uplynula, hosté se zatím dobře brání.

28:25
    Blackhawks již v útočném pásmu, ale jen na okamžik, puk opět opouští pásmo.

27:59
    Kings vyhazují puk do středního pásma.

27:50
    Poprvé se bude vylučovat, hostující Penner fauluje Bollanda a dostává dvě minuty za podražení, Chicago si zahraje přesilovou hru.

27:38
    Frolíkův útok se dostává do třetiny Kings, ale není z toho žádná střela.

26:58
    Vojnov se Scuderim zakládají další útočnou akci hostů.

26:24
    Rozhodčí přerušují hru, čas pro komerční přestávku.

25:48
    Regehr zaváží puk do třetiny Chicaga, tam ho ale získávají borci v červených dresech.

25:21
    Vojnov získává puk po nepřesné rozehrávce domácích.

24:45
    Kings přehrávají Chicago, další střela Scuderiho od modré, zblokovaná mimo.

24:10
    Doughty střílí od modré, Crawford pozorný.

24:00

22:50
    Seabrook měl nyní dobrou pozici na střelu, dostal s k němu puk na levé straně, kdyby pálil hned "z první", mohl mít přesouvající se Quick velké problémy, ale Seabrookovi se puk svezl z hole.

22:16
    Sharp se snaží probít před Quicka a zakončit, ale obrana Kings mu bere puk.

21:57
    Kings zatím v úvodu druhé třetiny mírně aktivnější.

21:35
    Scuderi se dostává ke střele od modré z levé strany, Crawford chytá.

21:20
    Toffoli objíždí s pukem na holi branku Chicaga, hledá Scuderiho na modré čáře.

20:41
    Puk ve třetině Chicaga, kdesi pod sedícím Seabrookem, rozhodčí přerušují hru.

20:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 3:13 hodin.

LA Kings: 4

A to je vše z první dvacetiminutovky, která jednoznačně patřila Chicagu. To mělo skvělý vstup do zápasu, když se ve 4. minutě prosadil Keith a hned dvě minuty poté zvýšil náskok Blackhawks Kane. Nepovedený vstup do zápasu se pochopitelně podepsal na výkonu Los Angeles, hosté se nedokázali prosadit ve třetině soupeře, kam se jen stěží dostávali. Chicago si hlídalo svou modrou čáru a první třetinu jednoznačně ovládlo. Jak to bude dál? Povede se obhájcům titulu odvrátit hrozbu vyřazení? Sledujte náš onlajn přenos!

20:00

19:45
    Ještě Kopitar se tlačí do útoku, ale je zastaven obráncem.

19:27
    Ti se už ale nikam neženou, třetina se dohrává.

19:00
    Začíná poslední minuta první třetiny, Kings nevystřelili na bránu, hrají domácí.

18:49
    Snad poprvé v utkání drží hosté soupeře v jeho třetině.

18:20
    Blesková a "ukrytá" střela Williamse z pravé strany, Crawford je ale pozorný a chytá.

17:45
    Doughty dostává s námahou puk do útočné třetiny, ale tam ho získávají domácí obránci, kteří okamžitě vyhazují.

17:13
    Saad měl hodně prostoru a času na svou střelu z levé strany, ale Quick si proti němu vyjel a zmenšil střelecký úhel, puk končí v jeho výstroji, vhazuje se po jeho pravici.

16:42
    Na druhé straně se dostává ke střele Regehr z levé strany od modré, ale míjí branku.

16:15
    Dalekonosná střela Keitha, snad z vlastní modré čáry, přímo na Quicka, ten chytá a rozehrává.

15:40
    Puk ve středním pásmu, Kings mají zatím velké problémy usadit se ve třetině soupeře a vytvořit si nějaké šance.

15:08
    Mezitím se již rozeběhla závěrečná pětiminutovka, ofsajd Kings na útočné modré, komerční přestávka.

14:40
    Rozsíval dostává puk ze třetiny Chicaga, je z toho šance Stalberga, ale Quick si pohlídal levou tyčku.

13:58
    O puk v útočném pásmu bojuje čtvrtý Frolíkův útok.

13:35
    Puk již byl ve středním pásmu, zásluhou pozorného Kinga, domácí ztrácí útočnou třetinu, rozhodčí přerušují hru, komerční přestávka.

13:08
    Statistika vyložených šancí – 4 : 2 pro Chicago.

12:27
    Toews ztrácí puk a hned je z toho šance hostů, Justin Williams ale ani nadvakrát nepřekonává skvěle chytajícího Crawforda.

12:02
    Keith nahazuje puk na Quicka, domácí zůstávají ve třetině Kings.

11:20
    Rozsíval s velkým přehledem na Leddyho, domácí postupují do útočného pásma.

11:07
    Jeff Carter pronikl do třetiny Blackhwaks po levé straně, střílí, Crawford vyrážečkou vytěsňuje nad bránu, bude se vhazovat.

10:42
    Snad první zákrok domácího gólmana Crawforda, který kryje raději puk ve své lapačce, bude se vhazovat po jeho levici.

10:27
    I čtvrtý útok s Čechem Frolíkem drží soupeře v jeho třetině, ale rozhodčí přerušují hru, puk zřejmě zasáhl ochrannou síť nad plexisklem. Komerční přestávka.

09:25
    Až elitní řada s Kopitarem, Williamsem a Brownem dokáže přerušit tlak a dostat puk do třetiny Blackhawks.

09:02
    Obrovský tlak Chicaga, hosté jen bezmocně vyhazují puky ze své třetiny.

08:30
    Za bouřlivého potlesku zaplněného United Center vyhazují hosté na zakázané uvolnění.

08:13
    Domácí ostřelují bránu Kings.

07:36
    Keith vyhazuje puk do středního pásma.

06:45
    No vida, to je vstup! Vítěz základní části kontroluje úvod zápasu a hosté to budou mít v následujícím průběhu hodně složité.

05:59
    To není dobré pro Kings! PATRICK KANE se dostává k odraženému puku, bránící Doughty leží bezmocně před Quickem, Kane dělá kličku do výhodnější pozice a snadno dává do odkryté části brány druhou branku Chicaga! Asistence: Jonathan Toews, Bryan Bickell.

05:35
    Rozsíval je opět na ledě, na první brance si připsal asistenci, nyní se ale Chicago nemůže probít přes střední pásmo.

04:45

04:30
    Domácím tedy vstup do tohoto zápasu vyšel, uvidíme, jak na to zareagují hosté, obhájci Stanley cupu!

03:44
    Podruhé se již DUNCAN KEITH prosazuje, přebírá puk od Rozsívala na červené čáře, nabruslí si z levé strany do pásma Kings a přesně umístěnou střelou překonává od modré Quicka, kterému puk proklouzl mezi betony do brány. Druhý gól Keitha v letošním play off! Asistence: Michal Rozsíval.

03:16
    Blackhawks ve třetině Kings, střela Keitha je zblokována.

02:06
    Jejich působení končí ofsajd na útočné modré, na led naskakuje třetí řada Blackhawks.

01:55
    Na led se v sestavě Chicaga dostává Frolík s Krugerem a Bollandem.

01:39
    Nahozený puk Chicaga do třetiny soupeře, Seabrook se dostává ke střele od modré z pravé strany, Quick pozorný.

00:50
    Puk opouští třetinu Chicaga, Kings se nedostali ke střele.

00:20
    Vhazování před Quickem, králové vstupují do dnešního zápasu zakázaným uvolněním.

00:01

Jim Cornelison zapěje americkou hymnu a pak můžeme začít!

Stále čekáme na zahájení pátého zápasu finále Západní konference v Chicagu.

Chicago Blackhawks: Crawford (Emery) – Keith, Seabrook, Rozsíval, Leddy, Oduya, Hjalmarsson – Bickell, Toews, Kane – Sharp, Handzuš, Hossa – Saad, Shaw, Stalberg – Kruger, Bolland, Frolík

Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Regehr, Doughty, Scuderi, Vojnov, Muzzin, Greene – Williams, Kopitar, Brown – Penner, Carter, Toffoli – King, Stoll, Lewis – Clifford, Richards, Nolan

Rozhodčí: McCauley, O'Halloran – Barton, J. Murray.

CHICAGO BLACKHAWKS
    Jestřábi vedou v sérii s Los Angeles 3:1 na zápasy a dnes mohou v domácím prostředí slavit postup do finále play off. Králům se na ledě soupeřů v letošních vyřazovacích bojích nedaří, z osmi utkání uspěli jedinkrát. Naopak Chicago doma ztratilo v play off jediné utkání. Vítěz základní části má tak finále play off doslova na dosah!