Atlético Madrid – Mallorca 0:0 (kon.) | Valladolid – Vigo 0:2 (kon.) | Real Betis – Zaragoza 4:0 (kon.)
Espanyol – Barcelona 0:2 (kon.) | Getafe – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Valencia – Granada 1:0 (kon.)
Osasuna – Sevilla 2:1 (kon.) | Malaga – La Coruña 3:1 (kon.) | Sociedad – Real Madrid 3:3 (kon.)
Bilbao – Levante 0:1 (kon.)
Malaga CF
3:1 (1:0)
Deportivo La Coruña
Nedeľa 26.05.2013, 20:00 • Estadio La Rosaleda • Španielska LaLiga

86
    V 86. minúte prichádza posledné striedanie na strane Málagy, konkrétne sa jedná o Joaquína, na ihrisko naopak vybieha Duda.

82
    Tréner hostí ešte skúša taktické striedanie, z ihriska sťahuje Aythamiho, nahradzuje ho Álex Bergantiños.

69
    Ďalšie striedanie na strane hostí, z ihriska odchádza Sílvio, na jeho miesto príde Diogo Salomão.

66
    Striedajú aj hostia, z ihriska odíde Ayoze, na jeho miesto prichádza Nélson Oliveira.

66
    Okamžite po strelenom góle prichádza druhé striedanie na strane domáceho tímu, z ihriska tentoraz kráča strelec úvodného gólu Saviola, toho nahradí Fernández.

59
    Prvé striedanie v zápase prichádza už v 59. minúte, konkrétne z ihriska odchádza Iturra, ktorý pred malou chvíľou inkasoval žltú kartu. Na jeho miesto príde Ignacio Camacho.