Rusko – Chorvátsko 0:0 (kon.) | Rakúsko – Švédsko 1:1 (kon.) | Slovensko – Švajčiarsko 2:2 (kon.)
Ukrajina – Taliansko 1:2 (kon.)
Rakúsko
1:1 (0:0)
Švédsko
Streda 08.05.2013, 16:00 • Mestský futbalový štadión v Dubnici nad Váhom • Majstrovstvá Európy do 17 rokov

Potom už tímy nedokázali skórovať a tak sa budú body deliť. My Vám ďakujeme za pozornosť a z Dubnice sa Vám prihlásime opäť v sobotu, kedy si tu zmerajú sily reprezentácie Rakúska a Švajčiarska. Dovtedy dovidenia. (17:43:39)

Je tu koniec zápasu, stretnutie sa skončilo nerozhodne – 1:1. Po zmene strán sa strelecky presadil v 44. minúte Suljic, o päť minút na to odpovedali Rakúšania z kopačky Zivotica.

80+6
    Baumgartner pokračuje v hre.

80+5
    Po následnej kontre Švédov ostal jeden z rakúskych hráčov ležať na zemi.

80+4
    Gluhakovic pekne preniesol loptu na druhú stranu, kde bol Lercher, tomu ale trvalo príliš dlho spracovanie lopty. Namiesto strely prihral na Horvatha, ktorý nedokázal cez trojicu obrancov zakončiť.

80+3
    Rakúšania si taktiež nerozumeli vpredu, vyzerá to, že sa stretnutie skončí nerozhodne.

80+2
    Švédsko podniká útok, Suljic bol pridržaný za dres, ale rozhodca penaltu neudelil. Strela Rakipa letí vysoko nad.

80
    Kvôli viacerým striedaniam sa budú nadstavovať ešte štyri minúty.

80
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Pri lopte Rakúsko, zblokovaná strela Pellegriniho znamená rohový kop.

78
    Veľká šanca Rakúska, znovu v tom mal prsty Zivotic. Ten si na hrane loptu prevzal loptu, pripravil sa na strelu a zakončil iba do brankára. Po rohu hlavičkoval Mayr do obrancu.