Tampa Bay – Florida 3:5 (kon.) | Washington – Boston 3:2 (po pr.) | Ottawa – Philadelphia 1:2 (kon.)
Toronto – Montreal 1:4 (kon.) | Dallas – Detroit 0:3 (kon.) | Columbus – Nashville 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 8:3 (kon.) | Colorado – Minnesota 1:3 (kon.) | St. Louis – Chicago 3:1 (kon.)
Edmonton – Vancouver 7:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 3:5 (kon.) | LA Kings – San Jose 3:2 (kon.)
Anaheim Ducks
3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
Arizona Coyotes
cz Nedeľa 28.04.2013, 04:00 • Honda Center • NHL

Já Vám děkuji za pozornost a přeji pohodovou neděli. (06:49:47)

3. Patrick Maroon (ANA) 0+1

Kojoti v dnešním utkání vítězí! Ve všech třetinách jsme byli svědky vyrovnaného hokeje, avšak všechny třetiny mimo té druhé vyhráli hosté z Phoenixu a zaslouženě vyhráli. Anaheim dnešní zápas nejspíš pojal jako přípravu na play-off ve kterém se střetne s Detroitem Red Wings. To Phoenixu Coyotes sezóna bohužel končí.
    Střely na branku za zápas: 46:31

60:00

59:59
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Radim Vrbata dobruslil vyhozený kotouč a žabkou ho předložil ANTOINEMU VERMETTOVI, který ho zasunul do prázdné klece. Asistence: Radim Vrbata, Oliver Ekman-Larsson.

59:28
    Maroon zkoušel dorážet, Labarbera střelu od modré ukryl pod lapačku.

59:20
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

59:10
    Tak tohle byla snad největší šance utkání. Když Bonino byl sám před odkrytou brankou. Labarbera mu rychlým přesunem znemožnil vyrovnání.

59:00
    Getzlaf těsně minul.

58:25
    Anaheim to třikrát zkoušel od modré. Za Labarberu nic neprošlo.

58:16
    Domácí bez brankáře.

58:12
    Getzlafova střela překvapivě prošla až před Labarberu, tomu nadělala velké problémy.

57:36
    Vhazování před Fasthem.

56:52
    Ducks to zkouší ze všech pozic. Labarbera je výtečný!

56:12
    Beaucheminovu prudkou střelu Labarbera vyrazil.

55:33
    Phoenixu se nedaří dostat se alespoň do středního pásma.

54:56
    Selanne znovu v obrovské šanci, těsně minul.

54:39

54:32

Marek Indruch

Góly a asistencie: 11. Selanne (Maroon, Bonino), 21. Beauchemin (Getzlaf, Fowler), 50. Ryan (Getzlaf) – 9. Vrbata (Doan, Schlemko), 18. Chipchura (Bissonette, Yandle), 27. Vrbata (Doan, Yandle), 48. Vrbata (Hanzal), 60. Vermette (Vrbata, Ekman-Larsson)

Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) – Lydman, Beauchemin, Souray, Vatanen, Fowler, Lovejoy – Ryan, Getzlaf, Perry – Palmieri, Bonino, Selanne – Winnik, Koivu, Cogliano – Beleskey, Steckel, Etem
    Arizona Coyotes: LaBarbera (Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Schlemko, Klesla, Stone – Vrbata, Hanzal, Doan – Korpikoski, Vermette, Boedker – Conner, Gordon, Moss – Bissonnette, Bolduc, Chipchura

Rozhodca: St. Pierre, Leggo – Vaughan, Mach