Kazaň – Chelsea 3:2 (kon.) | Lazio – Fenerbahce 1:1 (kon.) | Bazilej – Tottenham 3:2 (4:1 po pen.)
Newcastle – Benfica 1:1 (kon.)
Lazio Rím
1:1 (0:0)
Fenerbahce SK
Štvrtok 11.04.2013, 21:05 • Stadio Olimpico (Rím) • Európska liga

87
    Striedanie v tíme hostí. Odchádza Erkin, nastupuj Krasič.

80
    Ďalšie striedanie, ktoré je na strane hostí. Ihrisko opúšťa Wébo, nastupuje Kaldirim.

77
    Striedanie na domácej strane. Ihrisko opúšťa Kozák, nastupuje Rozzi.

76
    Optický tlak však v druhom polčase patrí určite domácim! Ďalšia nebezpečná šanca po centri z ľavej strany, ktorá končí pred malým vápnom. Hlavička Kozáka však mieri tesne vedľa.

75
    Nechýbalo málo a opäť by sa menilo skóre! Lazio ihneď po rozohrávke smeruje k bráne súpera. Po pár prihrávkach prišlo zakončenie Candrevu, ktorý páli tesne mimo.

73
    Fenerbahce dalo gól! Z ničoho nič je vyrovnané! Hostia sa dostali z vlastnej polovici rýchlo k bráne súpera. Tam sa snažili zakončiť z viacerých pozícii, ale lopta sa dostala ku CANEROVI ERKINOVI, ktorý bez problémov posiela loptu do ľavého horného rohu.

72
    Po dlhšom neprerušovaní hry sa fanúšikovia na tribúne predsa dočkali. Po tvrdom súboji vidí žltú kartu Klose.

60
    Lazio dalo gól! Úvodný gól dnešného zápasu prichádza až v druhom polčase a dovolím si povedať, že by mohol zdramatizovať priebeh zápasu. Center z pravej strany skončil na hlave SENADA LULIČA, ktorý sa nemýlil.