Nacional – Guimarães 2:1 (kon.) | Braga – Lisabon 2:3 (kon.)
2:1 (1:1)
Vitoria Guimarães
cz Pondelok 01.04.2013, 19:15 • Estádio da Madeira, Funchal • Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:08:08)

Dnešní zápas je u konce, nakonec se ze tří bodů radují domácí fotbalisté, kteří o svém vítězství rozhodli parádní brankou z devadesáté minuty, čímž dokonali obrat v utkání, když hosté vedli ze sedmnácté minuty 1:0 a nakonec utkání ztratili a nezískali ani bod.

90+5
    Běží již poslední minuta nastaveného času a zatím mají míč na svých kopačkách domácí hráči.

90+3
    Centr z pravé strany letí do pokutového území Nacionalu, domácí obrana odvrací.

90+2
    Tak to je zajímavý závěr. Nic ale ještě není rozhodnuté, rozhodčí nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Nacional právě vstřelil branku!
    No vida! V poslední minutě řádné hrací doby se trefuje MATEUS, který se parádně trefil z hranice pokutového území přímo z voleje!

88
    Ale hosté zahrávají pouze zpět, zřejmě jim jde více o šetření času, než o pokus ohrozit bránu soupeře.

87
    Ladji Keita fauluje na své polovině, na levé straně, João Ribeira, hosté budou moci rozehrát volný kop.

86
    S ovázanou hlavou je za postranní čárou domácí Miguel Rodrigues, který se srazil v hlavičkovém souboji před vlastní bránou s Baldém.

85
    Poslední pětiminutovka utkání, povede se některému z týmů strhnout vedení na svou stranu a tím rozhodnout o zisku tří bodů?

84
    Další žlutá karta, potrestaným je domácí Ali Ghazal, který drsným skluzem na polovině zastavuje João Ribeira, to byl zákrok přímo na červenou kartu!

83
    Pro míč si došel gólman Douglas Jesus.

82
    Rohový kop pro Nacional z pravé strany.

81
    Alex fauluje Mateuse, dostává za to žlutou kartu.

80
    Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání.

78
    Hosté podruhé střídají, odchází Arbi Soudani, kterého nahradí João Ribeiro.

75
    Opět množství drobných faulů, loktů do obličeje atp., které nepříjemně kouskují hru.

74
    Drobný faul Soudaniho končí útočnou akci hostů, od svého pokutového území rozehrávají domácí.

73
    Rychlý protiútok domácích po levé straně, ale skvělý obranný zákrok jednoho z obránců!