Brugge – Liége 0:2 (kon.) | Anderlecht – Genk 1:2 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
1:2 (1:0)
KRC Genk
cz Pondelok 01.04.2013, 18:00 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel (BEL) • Belgická Jupiler Pro League

Genk předvedl ve druhém poločase dokonalý obrat v utkání, dvěma brankami otočil zápas ve svůj prospěch a velice překvapivě si tak připisuje cenné 3 body. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek večera! (19:56:48)

90+3
    Genk naposledy střídá, odchází Vossen, na jeho místo příjde Plet.

86
    Míč z rohového kopu skončil pouze na hlavách bránících hráčů, kteří jej odehráli do bezpečí.

85
    Anderlecht bude rozehrávat rohový kop.

85
    Anderlecht střídá, ze hřiště odejde Odoi, nahradí jej Gohi.

83
    Genk střídá, odejde Joseph-Monrose, příjde Ojo.

81
    Anderlecht má zhruba necelých 15 minut na vstřelení alespoň jedné branky, pokud chce v tomto utkání pomýšlet na bodový zisk. Hráči jdou plně do útoku.

79
    Anderlecht střídá, odejde Kljestan, na hřiště se podívá Bruno.

76
    Genk právě vstřelil branku!

Po volném přímém kopu se centrovaný míč dostal ve vápně na hlavu JELLEA VOSSENA, který neměl problém z malého vápna překonat brankáře Prota. Genk jde do vedení!

74
    Míč z rohového kopu nepředstavoval pro obranu hostů žádný problém, hráči jej odehráli daleko od své brány.

73
    Anderlecht rozehraje rohový kop.

71
    Hráči Genku předvádí nyní dobrou útočnou hru a velmi aktivně napadají, Anderlecht však zatím bez problémů snahám soupeře odolává.

68
    Domácí Biglia se prezentoval zajímavou střelou, jeho pokus měl dobrou razanci, ovšem chyběla mu přesnost.

66

SERIGNE MDOBJI se po rohovém kopu nejlépe zorientoval ve vápně domácích a krásnou hlavičkou srovnal stav utkání na 1:1.

65
    Genk rozehraje rohový kop.

63
    Hráči Genku se nyní pokouší dostat se do střelecké pozice, domácí obrana je však velmi pozorná, nedává hráčům soupeře příliš prostoru.