Hurikán Bratislava – Grasshoppers Žilina 11:1 (kon.) | ŠK 1. FBC Trenčín – Florko Košice 8:7 (kon.)
ŠK 1. FBC Trenčín
8:7 (2:1, 4:3, 2:3)
FbO Florko Košice
Nedeľa 31.03.2013, 16:00 • Mestská športová hala na Sihoti, Trenčín • Play-off mužskej Extraligy

58:16
    Peter Kiačik dostal červenú kartu za protesty a nadávky voči rozhodcovi! Hostia majú k dispozícii päť minútovú presilovku necelé dve minúty pred koncom stretnutia! To je šanca ako hrom!

56:40
    Iskierka nádeje pre hostí, Peter Heleš vylúčený za opakované priestupky.

34:05
    Blaško dostal dve minúty za hru s vysokou nohou. Podarí sa Trenčanom opäť využiť presilovku?

31:20
    Ospravedlňte prosím krátke odmlky, ktoré boli zapríčinené technickými problémami. Ondrášik vylúčený za hrubosť, presilovka hostí.

21:12
    Prvé vylúčenie v zápase. Jakub Konečný vyfasoval dve minúty za hrubosť.

Peter Marienka

Góly a asistencie: 5. Klapita, 15. Zeliezka, 22. Kiačik (Zeliezka), 30. Bulko, 34. Kiačik (Poruban), 36. Kiačik, 39. Petroci, 44. Kiačik, 46. Bulko – 14. Segľa, 24. Zemen, 33. Dugas, 59. Zemen

ŠK 1. FBC Trenčín: Klubočník, Ďurmek – Zeliezka, Pe. Heleš, Kiačik, Ondrášik, Heleš Pa., Straka (C), Klapita, Lajčiak, Bulko, Mitucha, Vrablec, Bielik, Mateják, Poruban, Machara, Podmanický D., Podmanický M., Mandinec.
    FbO Florko Košice: Konečný, Sihelský – Tomčo (C), Blaško, Dugas, Konečný J., Zemen, Petroci, Vrábeľ L., Varga, Spišák, Katlovský, Vašíček, Vrábeľ D., Kopčák, Segľa, Kováč, Konečný D., Bogdan.

Rozhodca: Cíbik – Tomáš