Hurikán Bratislava – Grasshoppers Žilina 11:1 (kon.) | ŠK 1. FBC Trenčín – Florko Košice 8:7 (kon.)
ŠK 1. FBC Trenčín
8:7 (2:1, 4:3, 2:3)
FbO Florko Košice
Nedeľa 31.03.2013, 16:00 • Mestská športová hala na Sihoti, Trenčín • Play-off mužskej Extraligy

Je tu koniec zápasu, domáci si napokon jednogólové vedenie udržali a vyhrali prvý dvojzápas semifinále MEX! Séria sa teraz sťahuje na východ, do Košíc.

Tretia tretina bola z našej strany výrazne ovplyvnená technickými problémami, za ktoré sa ospravedlňujeme. (18:17:53)

60:00

59:42
    Oddychový čas domácich.

59:40
    Znovu gólman Klobučník, vynikajúci zákrok!

59:36
    Klobučník skvelým zákrokom drží svoj tím nad vodou!

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny.

58:30
    Florko Košice dali gól!
    MARIÁN ZEMEN strieľa kontaktný gól, Florko sa dotiahlo na rozdiel jedného gólu!

58:16
    Peter Kiačik dostal červenú kartu za protesty a nadávky voči rozhodcovi! Hostia majú k dispozícii päť minútovú presilovku necelé dve minúty pred koncom stretnutia! To je šanca ako hrom!

57:22
    Bude to ešte dráma? Hostia využívajú presilovku, Peter Klapita si svojou palicou tečoval loptičku do vlastnej siete.

56:40
    Iskierka nádeje pre hostí, Peter Heleš vylúčený za opakované priestupky.

56:32
    Domáci kontrolujú záver tretiny a dovolím si povedať, že i zápasu.

55:18
    Hra pokračuje bez vylúčenia.

55:16
    Peter Klapita ostal po tvrdom hite ležať na zemi, uvidíme, či bude rozhodca vylučovať...

54:50
    V posledných momentoch sme videli dosť faulov a nepresností, hra sa teda veľakrát prerušuje.

54:36
    Obrana Marek Bulko tiež skúsil vystreliť, jeho prízemná strela len kúštik od pravej žrde!

52:17
    Poruban mohol pridať ďalší gól, bol v dobrej pozícii na strelu, ale nemieril to presne.

48:00
    Kvôli problémom som nestihol zachytiť mená, doplním ich v priebehu zápasu.

46:00
    Trenčín dal gól!
    MAREK BULKO strieľa svoj druhý gól v zápase!

44:00
    MARTIN KIAČIK pridal svoj štvrtý gól!

Peter Marienka

Góly a asistencie: 5. Klapita, 15. Zeliezka, 22. Kiačik (Zeliezka), 30. Bulko, 34. Kiačik (Poruban), 36. Kiačik, 39. Petroci, 44. Kiačik, 46. Bulko – 14. Segľa, 24. Zemen, 33. Dugas, 59. Zemen

ŠK 1. FBC Trenčín: Klubočník, Ďurmek – Zeliezka, Pe. Heleš, Kiačik, Ondrášik, Heleš Pa., Straka (C), Klapita, Lajčiak, Bulko, Mitucha, Vrablec, Bielik, Mateják, Poruban, Machara, Podmanický D., Podmanický M., Mandinec.
    FbO Florko Košice: Konečný, Sihelský – Tomčo (C), Blaško, Dugas, Konečný J., Zemen, Petroci, Vrábeľ L., Varga, Spišák, Katlovský, Vašíček, Vrábeľ D., Kopčák, Segľa, Kováč, Konečný D., Bogdan.

Rozhodca: Cíbik – Tomáš