Bohemians – Havířov 7:1 (kon.) | Sparta – Liberec 3:4 (po pr.)
ACEMA Sparta Praha
3:4 (0:3, 1:0, 2:0 - 0:1)
FBC Liberec
cz Nedeľa 17.03.2013, 20:30 • Aréna Sparta Praha • Play-down Livesport Superligy CZ

65:45
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak nakonec ne. VOJTĚCH KRUPIČKA rozhoduje v prodloužení o vítězství Liberce! Asistence: Radek Valeš.

59:32
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta dokázala stáhnou třígólové manko! Na 3:3 srovnává necelou půlminutu před koncem třetiny JAN MARVÁNEK. Asistence: Ondřej Svatoš.

41:37
    Drama je tady. DAN MORAVEC snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Ondřej Havlas.

30:13
    Nyní však přichází premiérová branka Sparty, který by mohla domácí tým nakopnout. Jejím autorem je PAVEL DVOŘÁK. Asistence: Miroslav Šnajdr.

14:43
    Manko Sparťanů je po chvíli ještě závratnější. Třetí gól Liberce přidává VOJTĚCH KRUPIČKA. Asistence: Tomáš Marek.

14:23
    Hosté jdou do dvoubrankového náskoku. Do střelecké listiny se zapsal DAVID DERKA. Asistence: Zdeněk Vážný.

08:09
    Nyní už sparťanský brankář loví kulatý nesmysl ze své sítě. Prosadil se DAVID BÖHM. Bez asistence.

Filip Lefenda

Góly a asistencie: 31. Dvořák (Šnajdr), 42. Moravec (Havlas), 60. Marvánek (Svatoš) – 9. Böhm, 15. Derka (Vážný), 15. Krupička (Marek), 66. Krupička (Valeš)

ACEMA Sparta Praha: Beneš (Kotouček) - Berka, Marvánek, Císař, Moravec, Čermák, Linhart, Vrána, Smetana, Schwan, Duchek, Rodina, Dvořák, Križko, Svatoš, Perušič, Šnajdr, Havlas, Šimůnek
    FBC Liberec: Prokeš (Svoboda) - Kovařík, Nesměrák, Derka, Chvojka, Ježek, Krupička, Valeš, Blažek, Kubek, Marek, Ferdan, Böhm, Krupička, Král Jar., Král Jan, Vážný, Reymar

Rozhodca: Kulhánek, Michálek