Bohemians – Havířov 7:1 (kon.) | Sparta – Liberec 3:4 (po pr.)
FbŠ Bohemians
7:1 (1:0, 2:1, 4:0)
Torpedo Havířov
cz Nedeľa 17.03.2013, 16:00Play-down Livesport Superligy CZ

Bohemians zvládli závěr zápasu skvělým způsobem. Prakticky po padesát minut utkání bylo skóre otevřené, Havířov hrál slušně, poslední minuty mu však vůbec nevyšly. Znamená to tedy, že Pražané vedou v sérii play-down už 2:0 na zápasy a od záchrany je dělí jedna výhra. (18:03:44)

60:00

58:06
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Ovšem toto už je solidní nářez. Už na 7:1 upravuje TOMÁŠ NUSHART. Asistence: Jakub Šárka.

57:48
    Šestý gól Pražanů přidává MARTIN ŠIMEK. Asistence: Marek Hluchý.

57:03
    Havířovští ještě zkouší štěstí ve hře bez brankáře, na vyrovnání už ale nemají čas.

55:38
    Nenápadná střela Kindla ze standardní situace jen těsně minula branku. Závěr zápasu se ovšem hodně vleče.

52:41
    Šokovaní hosté si dokonce raději vyžádali oddechový čas.

52:41
    Frustrace. Havířovští otevřeli hru a inkasují popáté. Tentokrát se trefil MAREK HLUCHÝ. Asistence: Tomáš Kindl.

52:07
    Asi je tu definitivní rozhodnutí. Chlumský se Šimkem dokázali s vypětím všech sil dostat míček za Krupova záda a vedení Bohemky je již tříbrankové.

49:22
    Ojedinělé protiútoky Havířova úspěch nepřináší, domácí brání spolehlivě.

46:48
    Teď se ovšem domácím daří držet míček na holích, cenné vteřinky ubíhají a vedení 2-0 v sérii play-down je na cestě.

43:32
    Havířovským už nezbývá nic jiného než hrát na maximum a doufat v brzké snížení, šanci měl Bajgar, nicméně podobně neúspěšně jako on dopadl vzápětí i Jurčík.

40:01

40:00

37:58
    Takový závěr si ovšem hostující hráčo určitě nepředstavovali. Těsně před druhou přestávkou totiž inkasují třetí gól. Jeho autorem se stal MAREK HLUCHÝ. Asistence: Jakub Šárka.

34:22
    Havířovští mají po kontaktní brance tlak, Kuttler ovšem ve velké pozici netrefil branku.

30:14
    Havířov právě vstřelil branku!
    Havířovští jsou zpět ve hře! Prosazuje se JAKUB KUTTLER a hosté živí šanci na úspěch v tomto zápase. Asistence: Pavel Kožušník.

27:47
    A jak je mým dobrým zvykem, druhý gól v havířovské síti jsem nyní ukázkově přivolal! Střelecky se přesnou ranou ze středu pole prosadil PAVEL ČIHÁK. Asistence: Martin Kisugite.

26:38
    Florbal se i nadále hraje velmi zajímavý, spousta šancí je k vidění na obou stranách, ale góly žádné.

24:25
    Důležitý zákrok Rebra proti Juhaňákovi.

Radek Barkman

Góly a asistencie: 4. Kisugite, 28. Čihák (Kisugite), 38. Hluchý (Šárka), 53. Chlumský (Šimek), 53. Hluchý (Kindl), 58. Šimek (Hluchý), 59. Nushart (Šárka) – 31. Kuttler (Kožušník)

FbŠ Bohemians: Rebro (Zelený) - Kisugite, Šimek, Bagin, Forman, Janů, Zapletal, Kuncman, Čihák, Chlumský, Hluchý, Kindl, Sládeček, Kozák, Růžek, Šárka, Nushart.
    Torpedo Havířov: Krupa (Laja) - Kowal, Firda, Hudec, Rajnec, Peřka, Varta, Kožušňík, Juhaňák, Bezděčík, Bajgar, Starostka, Jurčík, Čontoš, Mertha, Fliega, Bezděčík, Kuttler.

Rozhodca: Černý, Janoušek