Future – Tatran 4:10 (kon.) | Bulldogs – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Otrokovice – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Otrokovičtí teď trochu vypadají jako kašpaři. Slibný náskok totiž ztratili v poslední minutě a navíc v prodloužení inkasovali při vlastní přesilovce. PETR NOVOTNÝ posílá svůj tým do vedení 3:1 na zápasy. K postupu tak hostům chybí jediné vítězství.

61:35
    Rožnjovák inkasoval menší trest, čímž nabízí Panterům velkou možnost na rozhodnutí.

60:01

60:00

59:54
    No vida, zázrak se stal! Neskutečný black-out Panterů, kteří podruhé inkasují v poslední minutě. Šest vteřin před koncem si vynutil prodloužení PETR BOUŠKA! Asistence: Petr Novotný.

59:20
    Tak přece jen ještě drama. Panterům se nepodařilo udržet míček a po chybě v rozehrávce se trefil RADEK GWUŹDŹ! Asistence: Radim Křenek.

59:03
    Bouškova střela navíc letí vysoko nad!

58:44
    Pokus o malý zázrak v podání BILLY BOY, ti se ještě snaží zachránit zápas odvoláním brankáře.

57:34
    Čas plyne, ale žádný velký tlak nepřichází.

56:01
    Tlak Boleslavi lehce narůstal, a tak si raději Panteři vzali oddechový čas.

54:12
    Hosté se však v klidu ubránili.

52:12
    Menší trest pro Novotného, šance na rozhodnutí.

50:34
    Až teď přišly zajímavé šance ze strany BILLY BOY! Nicméně ani jedna střela nakonec za Michajlovičova záda neprošla.

49:32
    Minuty plynou, na hřišti se neděje nic podstatného, Otrokovice drží slušné dvoubrankové vedení.

46:17
    Mladoboleslavští jsou ovšem zpět ve hře! Prakticky zničehonic zakončil rychlou akci JAN HNĚVKOVSKÝ a je sníženo. Asistence: Radim Křenek.

45:26
    Domácím se nyní navíc daří ukázkově držet balonek na svých čepelích.

43:18
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Pátý zápas této série je nesmírně blízko! Prosadil se totiž domácí kanonýr LUKÁŠ UHRINOVSKÝ! Asistence: Jaroslav Vaněk. Boleslav je zatím ve hře směrem dopředu bezzubá.

41:59
    Relativně dobrou šanci měl Bouška, ale přestřelil.

40:38
    Vyloučen domácí Ťopek, Boleslav se může dostat do hry!

Radek Barkman

Góly a asistencie: 15. Vaněk (Stavjaník), 40. Koňařík (Vaněk), 44. Uhrinovský (Vaněk) – 47. Hněvkovský (Křenek), 60. Gwuźdź (Křenek), 60. Bouška (Novotný), 63. Novotný

PSG Panthers Otrokovice: J. Krkoška (Michajlovič) - Nagy, Sovják, Vaněk, Vačík, Koňařík, Ťopek, Matějka, Stavjaník, Večeřa, Uhrinovský, Ďopan, Janča, Nagy, M. Krkoška, Spáčil, Petřík, Kohout.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Koráb) - Uglanov, Novák, Štěpánek, P. Bouška, Novotný, Ekl, Salát, Kotrbatý, J. Bouška, Rožnjovák, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek, Černý, Hněvkovský, Fojta, Studený.

Rozhodca: Novák, Škaloud