Future – Tatran 4:5 (po pr.) | Bulldogs – Vítkovice 3:4 (kon.) | Bonusia Ostrava – Chodov 2:3 (kon.)
Otrokovice – Mladá Boleslav 4:8 (kon.)
Bulldogs Brno
3:4 (1:2, 0:0, 2:2)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Sobota 16.03.2013, 20:00 • MSH Brno, Vodova • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

Dnes jsme sledovali velice dramatický souboj, který vyvrcholil až v 60. minutě. Co nás čeká příště? Tak o tom Vás budu podrobně informovat zase zítra, tentokrát od 17 hodin.

Těším se na Vás. Pěkný zbytek večera, dobrou noc. (22:03:18)

Je za námi třetí čtvrtfinále této série, které bylo jednoznačně nejvyrovnanější. I přesto je stav série neúprosný - 0:3. Šanci na změnu má Brno hned zítra, kdy je na programu čtvrtý zápas.

Nejlepšími hráči utkání jsou: Brno - Josef Žižka (0+1); Vítkovice - Tomáš Sladký (0+3)

60:00

59:30
    Hauserova střela končí vysoko!

59:02
    Brno hraje power-play a na vyrovnání má minutu!

Oddechový čas pro domácí.

59:02
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Tak to je opravdu smutné pro brněnský tým. Brno odolalo tlaku vítkovických v přesilovce, ale ihned po jejím skončení se dostal k odraženému míčku PETR KOLOŠ, který jej nekompromisně poslal do růžku Jurčíkovy brány.

58:38
    Brno vyhazuje ...

57:59
    První minutu Brno vydrželo.

57:17
    Výborný zákrok Jurčáka proti Kološově střele!

56:59
    Až teď se dokázali Brňané zmocnit míčku. Vyloučeným je Fabián za sekání a pro Brno tohle budou hodně krušné chvíle. Přečkají je?

56:19
    Rozhodčí nyní signalizují trest pro domácí a Vítkovice hrají 6 proti 5.

55:41
    Vítkovičtí mají balonek u sebe a neustále ohrožují Jurčíkovu branku. Teď při Jurčíkovi stáli všichni svatí.

55:05
    To je konec třetiny! Jedna šance střídá druhou a nikdo nemůže vědět, kdo dá gól nebo jestli se půjde do prodloužení.

54:08
    A Koutný záhy ohrozil vítkovickou branku. Souček však se štěstím ani nevyráží.

53:15
    Bulldogs tohle těžké oslabení přestáli bez ztráty kytičky a může se v klidu pustit zase do útočení.

52:30
    Naopak do velké šance se dostal Coufal, který doběhl vyhozený míček a utíkal s ním sám na gólmana. Měl to už ale na dlouhou hokejku a nic moc se mu nepovedlo.

52:08
    Vítkovicím se zatím nepovedlo vystřelit tak, aby musel Jurčík zasahovat.

51:15
    Brněnský Koutný si jde na dvě minuty zchladit hlavu, a to v těchto minutách může být rozhodující!

Adam Havel

Góly a asistencie: 8. Koutný (Bauer), 45. Fuchs (Mendrek), 48. Kostka (Žižka) – 10. Tokoš (Kološ), 20. Hubálek (Sladký), 51. Tokoš (Sladký), 60. Kološ (Sladký)

Bulldogs Brno: Jurčík (Kejík) - Hauser, Smíšek, Kadlec "C", Kostka, Kočí, Fuchs, Coufal, Fabián, Jeski, Koutný, Komenda, Mendrek, Hanák, Grich, Pexa, Bauer, Veselý, Žižka, Trenér: Rudolf Škubal
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) - Hrubý, Vežranovský, Hubálek, Heczko "C", Tokoš, Kološ, Suchánek, Oborák, Kubečka, Řezanina, Sladký, Hájek, Šebesta, Veltšmíd, Hrabal, Jastřembský, Jankulár, Matúš, Trenér: Radovan Mrázek

Rozhodca: J. Furmánek, V. Šolc