Future – Tatran 4:5 (po pr.) | Bulldogs – Vítkovice 3:4 (kon.) | Bonusia Ostrava – Chodov 2:3 (kon.)
Otrokovice – Mladá Boleslav 4:8 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
4:8 (1:2, 2:5, 1:1)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Sobota 16.03.2013, 20:30 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

V dnešním zápase měla více štěstí Boleslav, která po třetinách 1:2 - 2:5 - 1:1 vyhrála nad domácími Otrokovicemi v poměru 4:8 a získává vedení v sérii 2:1. Přeji Vám hezký zbytek večera a u dalších onlajnů opět na počtenou. (22:51:22)

60:00

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:00
    Střídání brankáře. Michajloviče nahradí Jan Krkoška.

56:23
    Vyloučen hráč Petr Novotný (MBO) na 2 minuty za nesportovní chování.

56:23
    Vyloučen hráč Michal Nagy (OTR) na 2 minuty za hrubost.

56:23
    Tvrdý zákrok na Michajloviče, který se nezvedá ze země a zřejmě se bude i vylučovat! Nevypadá to moc dobře.

54:54
    Závar před brankou Bauera řeší obránci, kteří si pokrývají míček a zakládají protiútok, který nekončí ani střelou na branku.

53:12
    Střela domácích Otrokovic opět do připraveného Bauera.

51:16
    Boleslav rozehrává zpoza své branky. Otrokovice napadají.

50:10
    Hra se přesouvá do středního pásma hřiště, kde se bude vhazovat.

48:27

48:08
    Pozorný Michajlovič si připisuje další zákrok, míček tentokrát vytěsnil ramenem.

Hra může pokračovat!

Hra pořád zastavena. Hráči mezitím běhají po hřišti aby nevypadli z tempa.

47:00
    Hra přerušena - důvodem je příliš mokrá palubovka, zřejmě od všeho možného co hodili na hrací plochu diváci.

47:00
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté navyšují své vedení ve dvojnásobné přesilovce se prosazuje střelou k tyči PAVEL BOUŠKA. Asistence: Radim Křenek.

46:27
    Otrokovice ve třech hráčích! Vyloučen Valčík Jan (OTR) na 2 minuty za nedovolené bránění!

45:59
    Vyloučen Spáčil Jaroslav (OTR) na 2 minuty za hrubost.

44:17
    V zápase je hodně tvrdých soubojů!

Petr Blakala

Góly a asistencie: 18. Jaroslav Vaněk (Tomáš Sovják), 23. Karel Ťopek, 31. Michal Ďopan (Karel Ťopek), 41. Lukáš Petřík (Jan Valčík ) – 1. Ondřej Fojta (Radim Křenek), 16. Ondřej Fojta (Petr Novotný), 28. Radim Křenek (t.s.), 28. Ondřej Fojta, 29. Michal Nagy (vl.), 30. Jiří Bouška (Petr Novotný), 38. Radek Gwuźdź (Jiří Bouška), 47. Pavel Bouška (Radim Křenek)

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Krkoška J.) - Nagy Ma., Sovják, Vaněk, Valčík, Koňařík, Ťopek, Matějka, Stavjaník, Večeřa, Uhrinovský, Ďopan, Janča, Nagy Mi., Krkoška M., Spáčil, Petřík, Kohout
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Koráb) - Uglanov, Novák, Bouška P., Novotný, Ekl, Kotrbatý, Štěpánek, Bouška J., Rožnovjak, Gwuźdź, Körber, Kadlec, Pluhař, Černý, Křenek, Hněvkovský, Fojta, Studený

Rozhodca: Kamil Sojka, Tomáš Sojka