Poprad – Košice 3:0 (kon.)
HK Poprad
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HC Košice
Sobota 16.03.2013, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga play-off

59:37
    Paločko, Stanfield, Samuel Takáč - 5 minút+ do konca zápasu za údery + 10 minút za hodenie hokejky. Ďalšie tvrdé osobné tresty obdržali hráči Jáchym a Kurali.

Milan Takáč, Hričina, Štrbák - 5 minút plus do konca zápasu za údery a 10 minút za hodenie hokejky. Ďalšie tvrdé osobné tresty obdržali hráči Cebák a Marcinko.

59:09
    Vylučovať sa napokon bude len na strane Košíc. Michal Novák si odnáša spomínaný trest - 5 minút plus do konca zápasu.

57:03
    Popradčania si zahrajú v závere tretej tretiny v oslabení. Na dve minúty si za krosček odchádza sadnúť domáci Suchý.

49:48
    Vylučovať sa bude aj na strane Popradu. Na dve minúty si za faul lakťom odchádza sadnúť Jaroslav Jabrocký.

47:02
    Popradčania si vypýtali presilovú hru od svojich súperov a podarilo sa im to. Na dve minúty za držanie si odchádza sadnúť Marcinko.

42:20
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Martin Štrbák.

39:32
    Košičania opäť nemohli uniesť fakt, že sa im nedarí. Tentokrát sa do Hvilu pustil v strednom pásme Martin Štrbák. Následne uštedril ranu aj Balánovi, ktorý mu to ihneď opätoval. Celú potyčku však napokon zastavili pozorní rozhodcovia. Vylučovať sa však bude na oboch stranách - na dve minúty za hrubosť si odchádzajú sadnúť hráči Hvila a Balán na domácej strane, na strane hostí to budú hráči Haščák a Štrbák.

35:46
    Vylučovať sa bude na oboch stranách, no podľa môjho názoru je to poriadne nefér. Za Košičanov si odišiel sadnúť Michal Novák, ktorý sa previnil krosčekom. Následne sa do miernej potyčky, ktorú vyprovokoval Slovák zapojil Stanfield, ktorý si odnáša dve minúty za hrubosť.

19:58
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si z domácich Popradčanov odchádza sadnúť Balán, ktorý sa previnil seknutím.

19:02
    Na rade je ďalšia presilová hra pre domáci tím. Na dve minúty si za Košičanov odchádza sadnúť Tomáš Marcinko, ktorý sa previnil podrazením.

16:36
    "Kamzíci" si zahrajú v početnej výhode aj podruhýkrát. Na trestnú lavicu Košíc si odchádza sadnúť Miroslav Macejko, ktorý sa previnil nedovoleným bránením.

10:57
    V početnej výhode si zahrajú aj domáci hráči. Na dve minúty za hákovanie si odchádza oddýchnuť Michal Šeda.

06:13
    Na rade je košická presilová hra. Na dve minúty za seknutie si odchádza sadnúť domáci Lukáš Hvila.

Góly a asistencie: 5. S. Takáč (Stanfield, Jáchym), 25. Jabrocký (Takáč), 40. Klouda (Fabian)

HK Poprad: Sidor (Slipčenko) - Šterbák, Suchý ("A"), Kovačevič ("A"), Brejčák, Devečka, Fabian, Kurali, Jáchym - Vandas, Balán, Hvila - Buc, Klouda, Jabrocký - Vaic ("C"), Stals, Smotrila - Paločko, Stanfield, S. Takáč.
    HC Košice: Hylák (Riečický) - Štrbák ("C"), Cebák, Šeda, Deyl, Macejko, Novák, M. Takáč, Gajdoš – Jenčík, Pašek, Haščák ("A") – Gmitter, Marcinko ("A"), Spilar – Jokeľ, Slovák, Novotný – Svitana, Hričina, Matis.

Rozhodca: J. Konc, Lokšík - Gajan, Tornay