Columbus – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.) | Washington – Carolina 0:4 (kon.)
Florida – Tampa Bay 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Boston 3:2 (kon.) | Minnesota – Anaheim 1:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 4:2 (kon.) | Winnipeg – Toronto 5:2 (kon.) | Dallas – Nashville 0:4 (kon.)
Colorado – Edmonton 0:4 (kon.) | Arizona – LA Kings 5:2 (kon.)
Arizona Coyotes
5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Los Angeles Kings
cz Streda 13.03.2013, 03:05 • Jobing.com Arena, Glendale, AZ • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů na počtenou. (05:43:13)

Zblokované střely: 25:9

Branky a nahrávky: 10. Boedker (Torres, Hanzal), 17. Doan (Morris, Sullivan), 24. Boedker (Yandle), 33. Torres (Doan), 51. Klinkhammer (Moss) – 38. Richards (Vojnov, Stoll), 45. Brown (Muzzin, Kopitar). Rozhodčí: Morton, Pollock - Cvik, Morin. Diváci: 15075.

Hvězdy utkání:

1. Mikkel BOEDKER (PHX) - 2+0, vítězný gól
    2. Shane DOAN (PHX) - 1+1
    3. Raffi TORRES (PHX) - 1+1

I přes obrovské úsilí Králů ve třetí třetině dnes suverénním způsobem vítězí domácí Coyotes poměrem 5:2. Skóre dnešního zápasu otevřel v 10. minutě Mikkel Boedker, do konce první třetiny na něj ještě navázal kapitán Shane Doan. Boedker přidal svou druhou branku v zápase ve 24. minutě, deset minut po něm už to bylo o čtyři branky, když se prosadil Raffi Torres. Do konce druhé třetiny ale dokázal v přesilové hře snížit Mike Richards. Do třetí třetiny vstoupili hosté velmi aktivně, z čehož vyplynula přesilovková branka Dustina Browna. Poslední zářez si ale na svou pažbu vzal Rob Klinkhammer, který uzavřel skóre na 5:2. Coyotes se tak posunují na místa zaručující play off, na Krále už ztrácí pouhý bod.

60:00

59:25
    Smith posílá kotouč do středního pásma.

58:58
    Morris je na ledě, Kojoti hrají v plném počtu a už je jasné, že dnes vyhrají!

58:30
    Domácí vyhazují.

58:06
    Williamsovi utekl kotouč do středního pásma, píská se tak ofsajd.

57:45
    Bez střelby to ale nepůjde, Kings ještě v přesilovce nevypálili.

56:58
    Přeci jen je tu ještě šance pro hosty, Derek Morris je vyloučen na 2 minuty za krosček.

56:30
    Chipchura si neporozuměl s Torresem, hosté si ale rovněž nerozuměli a po zakázaném uvolnění se tak bude vhazovat před Quickovou brankou.

55:50
    Klinkhammer zvedl diváky ze sedaček svým povedeným hitem.

54:45
    Hosté sice mají ve třetí třetině herní převahu, tříbrankové manko ale bude už velmi těžké během pěti minut smazat.

54:10
    Richards se snažil vytočit zpoza branky, poté neuspěl z dorážky ani Vojnov, načež domácí vyhazují na další icing.

53:48
    Zakázané uvolnění Coyotes.

52:40
    Chipchura nebyl dobře připraven na Yandleovu přihrávku, mohl střílet do odkryté branky.

51:48
    Zakázané uvolnění hráčů LA.

51:20
    Pnner s Brownem překombinovali svou akci.

50:55
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Kojoti se dostali do brejku dva na jednoho, ROB KLINKHAMMER vyřešil tuto situaci razantní střelou na zadní tyč, na kterou byl Quick krátký! Domácí útočník si tak ve svém druhém startu v letošní sezóně připisuje svou druhou branku. Asistence: David Moss.

50:35
    Moss se z otočky pokusil překvapit Quicka, toho puk trefil do betonů.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 10. Boedker (Torres, Hanzal), 17. Doan (Morris, Sullivan), 24. Boedker (Yandle), 33. Torres (Doan), 51. Klinkhammer (Moss) – 38. Richards (Vojnov, Stoll), 45. Brown (Muzzin, Kopitar)

Arizona Coyotes: Smith (LaBarbera) - Summers, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Klesla, Stone - Sullivan, Hanzal, Boedker - Doan, Vermette, Korpikoski - Moss, Klinkhammer, Torres - Bissonnette, Chipchura, Gordon
    Los Angeles Kings: Quick (Bernier) - Doughty, Muzzin, Vojnov, Scuderi, Drewiske, Ellerby - Brown, Kopitar, Williams - Carter, Richards, Penner - King, Stoll, Lewis - Nolan, Fraser, Clifford

Rozhodca: Morton, Pollock - Cvik, Morin

Diváci: 15075