SAPA Fehérvár – Znojmo 3:1 (kon.)
Fehérvár AV19
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Streda 13.03.2013, 19:00 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • Erste Bank Young Stars League

Znojemští hokejisté se v závěrečné dvacetiminutovce zmohli pouze na jeden gól, který vsítil Nahodil. Na víc už neměli síly a prohrávají s maďarským rivalem 3:1. Děkuji za pozornost, hezký zbytek večera. (21:06:04)

60:00

59:05
    Znojemský Odehnal odjíždí z trestné lavice.

57:40
    Výměna názorů mezi Pelikánem (ZNO) a Kocsisem (FEH), za kterou oba inkasují dvě minuty za hrubost.

57:05
    Dvě minuty pro Lukáše Odehnala (ZNO) - držení.

48:16
    Znojmo je v plném počtu.

46:16
    Střelec zatím jediného znojemského gólu Nahodil (ZNO) odchází na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za hrubost.

43:43
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo snižuje také v přesilové hře. Sedm vteřin před jejím vypršením se napřáhl FRANTIŠEK NAHODIL a puk dolétl do sítě Fehérváru. Asistence: Michael Telesz.

41:50
    Domácí střídačka potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odpyká dnešní dvougólový střelec Ferenc Kocsis (FEH).

40:01

Třetí třetina začne v 20:33. Prostřední část hry přinesla několik vyloučení na obou stranách, gólu jsme se však dočkali jen jednoho. V přesilovce se trefil Kocsis, který si připsal druhý přesný zásah v utkání, a odsoudil tak Orly k tříbrankovému manku.

40:00

34:19
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Maďaři se proti Orlům prosazují podruhé v přesilové hře. Třetí gól za záda znojemského maskovaného muže posílá FERENC KOCSIS. Asistence: Csanád Erdély, Péter Vincze.

33:41
    Lukáš Odehnal (ZNO) dostává dvě minuty za sekání a Orli se budou opět bránit.

24:16
    I faulující Theimer se vrátil na led, pokračuje se v klasickém počtu hráčů.

23:16
    Domácí jsou v plném počtu a začíná jejich zkrácená početní výhoda.

22:16
    Ta ale netrvá dlouho, menší trest pro Michaela Theimera (ZNO) - naražení na hrazení.

21:45
    Müller a Tóth jsou zpět na ledě, pokračuje přesilovka Orlů 5 na 4.

21:16
    Další potrestaný hráč na straně Fehérváru, dvě minuty si odpyká Csanád Erdély (FEH) - hákování.

20:01

Petra Matůšová

Góly a asistencie: 8. Kocsis (Vincze, Rusk), 14. Sárpátki (Németh), 35. Kocsis (Erdély, Vincze) – 44. Nahodil (Telesz)

Fehérvár AV19: Rajna - Árkovics, Varga, Arany, Reiter, Rusk, Korbuly, Füri, Lengyel - Németh, Tóth, Sárpátki - Kocsis, Erdély, Vincze - Izsák, Sofron, Szabó - Pukli, Reisz, Hamvai.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic - Koňařík, Tichý, Michalica, Odehnal, Theimer, Hobza, Hloupý - Müller, Horák, Fusek - Schejbal, Nahodil, Pelikán - Vald, Nováček, Telesz - Kacetl.