Prievidza – Trnava 5:7 (kon.) | Trebišov – Pov. Bystrica 7:5 (kon.)
HK STEEL TEAM Trebišov
7:5 (5:1, 1:3, 1:1)
HK 95 Považská Bystrica
Utorok 05.03.2013, 17:00 • ZŠ Trebišov • 1. liga Play-Out (SR)

V tretej tretine zvýšil náskok Trebišova na rozdiel troch gólov Jakub Mihalič a v závere zápasu upravil hosťujúci Tomáš Lipták výsledok na konečných 7:5. Trebišov tak v poslednom kole Play Out víťazí, čo ho môže povzbudiť pred barážovými súbojmi o zotrvanie v prvej lige.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:06:30)

60:00

59:23
    Hosťujúci Milan Bednár dostáva si odsedí dve trestné minúty za držanie hokejky.

58:09
    Hostia v plnom počte.

58:04
    Domáci Erik Pisio dostáva dvojminútový trest za hrubú hru.

56:40
    Považská Bystrica dala gól!
    TOMÁŠ LIPTÁK dáva gól v oslabení a znižuje náskok Trebišova na rozdiel dvoch gólov! Asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisuje Adrián Palák.

56:09
    Hosťujúci Patrik Jarab si musí odsedieť dvojminútový trest za filmovanie.

55:00
    Dnešné stretnutie sleduje 300 divákov.

54:05
    Domáci v plnom počte.

52:05
    Domáci Dávid Antal dostáva dvojminútový trest za hru so zdvihnutou hokejkou.

48:42

46:42
    Richard Pačuta dostáva dvojminútový trest za nedovolené bránenie v hre a Trebišov sa bude musieť brániť.

45:37
    Trebišov dal gól!
    JAKUB MIHALIČ zvyšuje náskok domáceho tímu na rozdiel troch gólov! Asistenciu na jeho presnom zásahu má Richard Miľovčík a Martin Kovaľ.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhom dejstve znížila Považská Bystrica domáci náskok, zásluhou Milana Bednára, Jakuba Kostelanského a Petra Kudleja, na rozdiel jedného gólu, na čo im stačili len dve minúty. No miesto vyrovnávajúceho gólu prišiel presný zásah domáceho Martina Kovaľa a Trebišov po dvoch tretinách vyhráva nad Považskou Bystricou 6:4.

40:00
    Druhá tretina skončila.

36:58
    MARTIN KOVAĽ zvyšuje náskok domáceho celku na rozdiel dvoch gólov! Asistenciu na góle má Jakub Mihalič a Róbert Veľk.

30:16
    Vydarené chvíle hostí, ktorí zásluhou PETRA KUDLEJA znižujú na rozdiel jedného gólu! Asistenciu na góle má Tomáš Lipták a Adrián Palák.

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. Pisio (Pavličko), 7. Pisio (Kobeľa, Veľk), 11. Pavličko (Králik, Pisio), 15. Kovaľ (Ružička), 18. Antal (Ficko, Oravec), 37. Kovaľ (Mihalič, Veľk), 46. Mihalič (Miľovčík, Kovaľ) - 13. Kostelanský (Šuda, Sekáč), 29. Bednár (Niník, Kudlej), 29. Kostelanský (Valach, Jarab), 31. Kudlej (Lipták, Palák), 57. Lipták (Palák)

HK STEEL TEAM Trebišov: E. Pisio - Ružička, Pačuta, Kovaľ, Králik, Mihalič - Valko, Ivančo, M. Pisio, Miľovčík, Pavličko - Kobeľa, Veľk, Schnelly, Ficko, Wesselényi - Antal, Oravec
    HK 95 Považská Bystrica: Moller - Sekáč, Šuda, Palák, Jarab, Lipták - Niník, Bednár, Valach, Kostelanský, Pánis - Potecký, Ligas, Kudlej

Rozhodca: Peter Sýkora - Drahoslav Vyšný, Martin Jobbágy