Tatran – Otrokovice 7:3 (kon.) | Bulldogs – Liberec 6:3 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:9 (kon.)
Chodov – Vítkovice 6:5 (kon.) | Havířov – Bohemians 8:2 (kon.) | Bonusia Ostrava – Future 2:1 (po s.n.)
ACEMA Sparta Praha
3:9 (2:1, 0:4, 1:4)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 03.03.2013, 17:00 • SH Radotín • Livesport Superliga (CZ)

59:45
    Sparta právě vstřelila branku!

Před koncem zápasu si domácí diváci ještě jednou zakřičeli. Kosmetickou úpravu skóre provedl JIŘÍ ŠIMŮNEK. Asistence: Adam Smetana

58:38
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

Hosté po chybě domácích přidávají již svou devátou branku, o tu se postaral JIŘÍ BOUŠKA. Asistence: Petr Novotný

53:41

Až na první třetinu dnes předvádí Boleslav výtečný výkon a zcela po zásluze si odveze z radotínské sportovní haly všechny body. Už osmou branku svého celku střílí PAVEL BOUŠKA a dovršuje tak hattrick! Asistence: Ondřej Fojta

44:05

Jenže PETR ROŽNOVJÁK navyšuje vedení BILLY BOY už na pět gólů a z toho se už Sparta nedokáže vymotat. Asistence: Marek Štěpánek

43:22

PETR SALÁT navyšuje vedení hostů a vypadá to, že i rozhoduje dnešní zápas. Sice ve florbale čtyři branky nemusí nic znamenat, ale Boleslav hraje v těchto chvílích přesně to, co potřebuje. Sálat zakončil rychlý brejk střelou pod horní tyč domácí branky. Asistence: Petr Bouška

25:47

Přesilová hra velmi rychle využita a krasojízda Boleslavi ve druhé třetině tak pokračuje. Přesilou hru využil PAVEL BOUŠKA. Asistence. Ondřej Fojta

23:01

Hosté naprosto ovládli utkání a třetí rychlou brankou navyšují své vedení. Úspěšným střelcem se stal PETR BOUŠKA. Asistence: Petr Sálat

22:41

Tomu se říká obrat jako z učebnice! O minutu a jedenáct vteřin později už BILLY BOY vedou. Autorem branky je PETR NOVOTNÝ. Asistence: Radek Gwuźdź

21:30

Aktivita se hostům vyplácí. ONDŘEJ FOJTA hned v úvodu druhé třetiny vyrovnává na 2:2. Bez asistence

13:39

Hosté se přece jenom dočkali a ze svého tlaku vytěžili branku na 2:1. Několik rychlých přihrávek a na konci střela poté PETRA SALÁTA znamená snížení Boleslavi. Asistence: Dmitry Uglanov

11:35

Vedení Sparty je již dvougólové. PAVEL DVOŘÁK, dokázal těsně před brankářem tečovat nahození Adama Smetany.

09:47

RADEK KRIŽKO je prvním, kterému se povedlo otevřít skóre rychlou střelou. Križko dostal dobrou přihrávku a poprvé dnes překonává jinak výborného Bauera. Asistence: Petr Duchek

Jozef Valenčík

Góly a asistencie: 10. Križko (Duchek), 12. Dvořák (Smetana), 60. Šimůnek (Smetana) - 14. Salát (Uglanov), 22. Fojta, 23. Novotný (Gwuźdź), 24. Bouška P. (Salát), 26. Bouška P. (Fojta), 44. Salát (Bouška), 45. Rožnovják (Štěpánek), 54. Bouška P. (Fojta), 59. Bouška J. (Novotný)