Tatran – Otrokovice 7:3 (kon.) | Bulldogs – Liberec 6:3 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:9 (kon.)
Chodov – Vítkovice 6:5 (kon.) | Havířov – Bohemians 8:2 (kon.) | Bonusia Ostrava – Future 2:1 (po s.n.)
Bulldogs Brno
6:3 (1:0, 3:1, 2:2)
FBC Liberec
cz Nedeľa 03.03.2013, 17:00 • MSH Brno, Vodova • Livesport Superliga (CZ)

Tak už i dvaadvacáté kolo je minulostí. V posledním zápase základní částí porazilo Brno Liberec 6:3. Dvě třetiny byli hosté zalezlí na vlastní polovině a veškerou snahu o florbal muselo tvořit Brno. Ve třetí třetině se Liberec sice ukázal i ve světlejších okamžicích, ale celkově to nebylo moc pohledné utkání.

Je ale pravda, že Brno si opět ukázalo, že i takové zápasy dokáže vyhrát a snad mu to pomůže v play-off. To Liberec končí na 11. místě a bude muset bojovat o záchranu v nejvyšší lize.

Těším se na Vás u zápasů play-off.
    Pěkný zbytek víkendu, na shledanou. (18:56:08)

Nejlepšími hráči utkání jsou: Liberec - Vojtěch Krupička, Brno - Jiří Bauer.

60:00

59:36
    Zápas už se dohrává a nikdo se nikam nežene.

57:45
    Bulldogs právě vstřelili branku!

Pouhých 12 vteřin uteklo a je to další gól. Teď ale po nádherné akci na jeden dotek. Hauser vyšperkoval celou akci nahrávkou na ONDŘEJE FABIÁNA, který už zakončoval do naprosto prázdné branky!

57:33

Právě po Žižkově akci zůstalo u míčku Brno a je z toho vedení o dvě branky. Coufal namazal MATĚJI KOSTKOVI, který prostřelil Svobodu a dává do posledních dvou minut Brnu klid.

57:24
    Hned po time-outu se ale míčku zmocnil Žižka, který velice nepříjemně vystřelil.

57:15
    Oddechový čas pro hosty.

56:57
    Nakonec tu šanci na skórování mělo ale Brno! Kostka přihrál do běhu Hanákovi, který z první mířil do víka, což se mu ale nepovedlo.

56:38
    Liberec má opět balonek na svých hokejkách, ale do zakončení se prozatím nedostal.

55:42
    Teď už ale kombinují hosté a je vidět, že by hodně rádi vyrovnali a nevzdali ten poslední zápas základní části jen tak, což je určitě sympatické, zvlášť po první třetině, kdy skoro nevyběhli z obranného pásma.

54:17
    Brno ale ukazuje, že to snížení nakoplo především je a snaží se rychle vstřelit uklidňující branku. Kostka ovšem svou střelou ze vzduchu míjí branku.

52:54
    Liberec právě vstřelil branku!

Byť to ani nebyl přesilovkový gól, tak je opravdu sníženo, a to je to důležité! Hostující VOJTĚCH KRUPIČKA vzal vše na sebe a technickou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

52:34
    K první střele se odhodlal Král, ale byla bez šance na úspěch.

51:51
    Domácí Hanák je vyloučen za hrubost a dává tak ještě šanci Liberci, aby v ní zadělali na drama.

51:01
    Bauer si pěkně ťukl s Fabiánem, ale jeho střela byla sražena.

49:54
    Tempo hry opravdu hodně ztratilo na frekvenci a většina času je hra ve středu hřiště.

48:36
    Jaroslav Král se pěkně vymotal od mantinelu a poslal tvrdou střelu na Kejíka. Ten ale byl ve střehu a se střelou si poradil bez jakýchkoliv problémů.

47:27
    Bauer přihrával Fabiánovi, ten se ovšem k míčku nedostal a sebral jej Svoboda, který posílá do útoku své spoluhráče.

46:12
    Veselý přihrával dobře postavenému Kostkovi, kterému ale míček přeskočil hokejku.

Adam Havel

Góly a asistencie: 3. Kadlec (Zítko), 28. Veselý (Grich), 35. Bauer (Komenda), 38. Bauer (Grich), 58. Kostka (Coufal), 58. Fabián (Hauser) - 28. Ježek (Valeš), 41. Blažek (Král), 53. Krupička (Blažek)

Bulldogs Brno: Kejík (Jurčík) - Hauser, Kadlec "C", Kostka, Kočí, Coufal, Fabián, Zítko, Koutný, Komenda, Hanák, Grich, Bauer, Veselý, Žižka
    FBC Liberec: Prokeš (Svoboda) - Ježek, Krupička Vojtěch, Valeš, Blažek, Galbavý, Kubek, Marek, Kovářík, Prokop, Böhm, Erler, Krupička Jan, Král, Vážný "C", Reymar

Rozhodca: Libor Gavlas, Lukáš Mikula, D: Marek Fiala