Tatran – Otrokovice 7:3 (kon.) | Bulldogs – Liberec 6:3 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:9 (kon.)
Chodov – Vítkovice 6:5 (kon.) | Havířov – Bohemians 8:2 (kon.) | Bonusia Ostrava – Future 2:1 (po s.n.)
ACEMA Sparta Praha
3:9 (2:1, 0:4, 1:4)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 03.03.2013, 17:00 • SH Radotín • Livesport Superliga (CZ)

Skončilo utkání závěrečného 22. kola florbalové Autocont extraligy a v tomto zápase se raduje tým BILLY BOY Mladá Boleslav. Domácí sice v utkání vedli 2:0, ale od druhé třetiny na rozjetý parník hostí nestačili a po zásluze odchází poraženi.

Nejlepšími hráči utkání se stali Pavel Bouška z Mladé Boleslavi a Pavel Dvořák ze Sparty.

Já se s Vámi prozatím loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (18:55:26)

60:00

59:45
    Sparta právě vstřelila branku!

Před koncem zápasu si domácí diváci ještě jednou zakřičeli. Kosmetickou úpravu skóre provedl JIŘÍ ŠIMŮNEK. Asistence: Adam Smetana

59:13
    Již v poslední minutě třetí třetiny si bere hostující tým oddechový čas.

58:38
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

Hosté po chybě domácích přidávají již svou devátou branku, o tu se postaral JIŘÍ BOUŠKA. Asistence: Petr Novotný

57:08
    Pomalu, ale jistě se blíží závěr zápasu a utkání se již pouze dohrává.

55:43
    Pavel Bouška byl blízko už svého čtvrtého gólu dnes, ale přestože se dostal až před sparťanskou bránu, tak zakončit nedokázal.

55:11
    Teprve dvacetiletý obránce Sparty David Čermák se dral přes celé hřiště, ale nakonec mu hosté míček odebrali.

53:41

Až na první třetinu dnes předvádí Boleslav výtečný výkon a zcela po zásluze si odveze z radotínské sportovní haly všechny body. Už osmou branku svého celku střílí PAVEL BOUŠKA a dovršuje tak hattrick! Asistence: Ondřej Fojta

53:10
    Obránce Sparty Adam Smetana vyhazuje přes celé hřiště a osvobozuje tak svůj tým.

51:48
    Hosté si už potřetí v zápase zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen Ondřej Svatoš za sekání.

50:10
    Sparťanský brankář předvedl mrštný zákrok, kterým zneškodnil pokus Ekla.

49:23
    Dvořák se dostal k rychlé střele, Bauer však jeho pokus kryje a nepouští tak Spartu ke třetí brance.

48:57
    Chyby domácích se množí, ale Boleslav zatím další branku nepřidává.

44:58
    Jiskřičku naděje mohli domácí vykřesat nyní, jenže výbornou akci nedotáhli až do konce a hosté se tak ubránili a vyhazují míček daleko od vlastní svatyně.

44:05

Jenže PETR ROŽNOVJÁK navyšuje vedení BILLY BOY už na pět gólů a z toho se už Sparta nedokáže vymotat. Asistence: Marek Štěpánek

43:22

PETR SALÁT navyšuje vedení hostů a vypadá to, že i rozhoduje dnešní zápas. Sice ve florbale čtyři branky nemusí nic znamenat, ale Boleslav hraje v těchto chvílích přesně to, co potřebuje. Sálat zakončil rychlý brejk střelou pod horní tyč domácí branky. Asistence: Petr Bouška

42:41
    Domácí drží míček na svých holích, ale stále nejsou schopni překonat obranu Boleslavi, která za tohoto stavu pracuje perfektně.

40:01

Druhá třetina se Spartě hrubě nepovedla. Během šesti minut dokázali hosté vstřelit čtyři branky a naprosto otočit průběh tohoto zápasu. Sparta se snažila na tento výtečný vstup nějak zareagovat, ale to se jí nepodařilo.

Před třetí třetinou tak vede Mladá Boleslav 2:5 a má nakročeno k vítězství v tomto zápase.

Jozef Valenčík

Góly a asistencie: 10. Križko (Duchek), 12. Dvořák (Smetana), 60. Šimůnek (Smetana) - 14. Salát (Uglanov), 22. Fojta, 23. Novotný (Gwuźdź), 24. Bouška P. (Salát), 26. Bouška P. (Fojta), 44. Salát (Bouška), 45. Rožnovják (Štěpánek), 54. Bouška P. (Fojta), 59. Bouška J. (Novotný)