Ried – Austria 1:3 (kon.) | Rapid Viedeň – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Wacker – Neustadt 1:0 (kon.)
SV Ried
1:3 (1:1)
FK Austria Viedeň
cz Streda 27.02.2013, 20:30 • Keine Sorgen Arena, Ried • Rakúska Bundesliga

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:23:29)

Je konec. Dnešní utkání skončilo zaslouženým vítězstvím vedoucího týmu rakouské nejvyšší fotbalové soutěže, Austrie Vídeň, která, zejména ve druhém poločase, dokázala svého soupeře jednoznačně přehrát a díky dvěma brankám strhla vedení na svou stranu. V závěru nemuseli hosté čelit ani nějakému tlaku domácích, kteří si, i přesto, že hrálo proti oslabenému soupeři, nedokázali vytvořit vážnější šanci.

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času, Lindner vykopává od vlastní brány, je rozhodnuto.

90+1
    Tři minuty rozhodčí nastaví nad rámec základních devadesáti minut.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, vzhledem k množství faulů se dá čekat, že rozhodčí bude několik minut nastavovat.

89
    Obrovská šance Hammerera, ke kterému se na hranici malého vápna dostal míč, jeho střelu z voleje však Lindner reflexivně vyráží mimo!

88
    Ried kombinuje před pokutovým územím soupeře,

87
    Hosté také naposledy střídají, ze hřiště odchází Alexander Grünwald, nahradí ho Lukas Rotpuller.

85
    Začíná poslední pětiminutovka, domácí ještě mají teoretickou šanci na změnu stavu, zvlášť, když hrají v početní přesile.

83
    Emir Dilaver si příliš na hřišti nepobyl a již opět odchází ze hřiště, tentokrát za to může jeho tvrdý skluz na polovině hřiště, po kterém mu rozhodčí dává červenou kartu a posílá ho předčasně do sprch!

81
    Andreas Schicker je posledním hráčem SV Josko Ried, který opouští hřiště, nahradí ho Patrick Möschl,

79
    Austria právě vstřelila branku!
    Neskutečná "minela" domácího gólmana Gebauera, který nedokázala zpracovat míč před pokutovým územím po předchozí "malé domů" a po drobném klopýtnutí doslova přenechal míč ROMANU KIENASTOVI, který nabídkou nepohrdl a do prázdné brány dává svou šestou branku sezóny.

78
    Dobrý střela domácího Meilingera z levé strany ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, míč míří zhruba půl metru od levé tyče!

76
    Střídají i domácí, na hřiště vbíhá Toni Vastić, který nahradí Markuse Hammerera.

76
    Ried zahrává rohový kop z levé strany, brankář Lindner vyboxovává pryč z pokutového území.

75
    Druhé střídání v kádru Austrie Vídeň, odchází Hosiner, nahradí ho Roman Kienast.

74
    Reifeltshammer je faulován na polovině Austrie Vídeň a James Holland je již pátým potrestaným hráčem hostů, který dostává žlutou kartu!

74
    Rohový kop obrana Riedu odvrací.

73
    Na druhé straně zaznamenáváme další dobře kopnutý míč Tomáše Juna po faulu domácího Nacha, míč hlavičkuje někdo z bránících hráčů na roh.