Stuttgart – Bochum 2:0 (kon.) | Bayern – Dortmund 1:0 (kon.)
Bayern Mníchov
1:0 (1:0)
Borussia Dortmund
cz Streda 27.02.2013, 20:30 • Allianz Arena, München • DFB-Pokal

Utkání skončilo těsným vítězstvím Bayernu 1:0, ale diváci se po celých devadesát minut měli na co dívat. Bayernu vítězství už v prvním poločase zařídil Arjen Robben, který byl po celý zápas velmi aktivní.

Domácí měli více ze hry a jenom zásluhou fantastického Weidenfellera nebylo skóre ještě větší. Bayern si tak zajistil postup do semifinále německého poháru po vítězství 1:0 na Borussii Dortmund.

Já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (22:29:25)

90+4
    Již se hraje čtvrtá minuta nastavení, míč má Bayern pevně na kopačkách.

90+3
    Již plyne poslední z avizovaných tří nastavených minut, ale rozhodčí by mohl klidně nastavit i o něco více, protože je zde další střídání. Hřiště opouští Toni Kroos a místo něj si zahraje Jerome Boateng.

90+2
    Piszczek našel v pokutovém území hlavičku Schiebera, který však pod tlakem přestřeluje a tím zřejmě definitvně uhasil naděje Dortmundu.

90+2
    JIž plyne druhá ze tří nastavených minut a Neuer může poslat míč do hry výkopem od vlastní brány.

90+1
    Již v nastavené čase dochází ke střídání na straně Bayernu. Hřiště opouští Mario Mandžukič, kterého nahradí Mario Gómez.

90
    Robben v ofsajdě a po dohrání celé akce ještě holandský záložník naskočil na Weidenfellera. Robben se však okamžitě brankáři Borussie omluvil.

89
    Neuer v pohodě schovává vysoký centr ve svých rukavicích.

88
    Schieber stál zády k bráně a tak se pokusil o akrobatické zakončení, ale to letělo vysoko nad domácí bránu.

87
    Mandžukič měl na hlavičce rozhodnutí, ale přestože měl spoustu času, tak svou hlavičku nedokázal nějak lépe umístit a výsledkem tak byl pouze další z úspěšných zákroků Weidenfellera.

86
    Odkopnutý míč končí až u Neuera, takto se Borussia vyrovnání nedočká.

85
    Neuvěřitelné co dokáže Robben proti přesile soupeřů vymyslet. Holandský hráč si to namířil proti dvojici soupeřů a oba přesprintoval a vybojoval rohový kop.

84
    Domácí sportovně vrací míč Dortmundu.

83
    Čas plyne pro Dortmund strašně rychle a zatím se nekoná ani náznak nějakého tlaku hostů.

81
    Druhé střídání Dortmundu v zápase. Odchází Reus a místo něj si zahraje Schieber.

80
    Další obrovská šance Bayernu po rohovém kopu, nejdříve Danteho hlavičku vyrazil hráč stojící u tyče a poté z následné Danteho dorážky hlavou dokázal míč vyrazit dnes výtečný Weidenfeller.

79
    Robben si pohrával s obráncem, ale nakonec vybojoval pouze rohový kop.

79
    Poprvé v zápase střídají i domácí. Odchází Thomas Müller, kterého nahradí Luiz Gustavo.