0:1 (0:0)
SV Zulte Waregem
cz Streda 27.02.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Anderlechtu se daří. V tabulce je první, po sedmadvaceti zápasech má tým na kontě šedesát tři bodů, to při krásném skóre 67:25. Ze třinácti domácích duelů tým vytěžil třicet pět bodů. Na druhé Zulte, tedy svého dnešního soupeře má navíc náskok devíti bodů, zároveň má ale Anderlecht o jeden odehraný zápas navíc.

Anderlecht má navíc dobrou formu, z posledních pěti ligových kol odešel třikrát jako vítěz, dvakrát remizoval. Ani Zulte se nedaří špatně, SV z posledních pěti ligových kol vyhrálo čtyřikrát, jednou remizovalo - na hřišti Lokerenu 1:1. Dnes bude ale favoritem domácí tým.

Dokáže Anderlecht potvrdit roli favorita a zvýšit náskok na čele, nebo se druhé Zulte přiblíží lídrovi tabulky a zkomplikuje domácím cestu za titulem? Sledujte onlajn reportáž a dozvíte se více...

RSC Anderlecht: Proto - Safari, Deschacht, Kouyaté, Gillet - Jovanovič, Klještan, Biglia, Praet, Bruno - Mbokani.

SV Zulte-Waregem: Bossut - Godeau, Colpaert, D´Haene, De Fauw - Hazard, Delaplace, Berrier, Sklason, Trajkovski - Naessens.

Rozhodčí: Verbist - Huens, Stalport..

1

4
    Domácí kombinují na vlastní polovině pole a pomalu přecházejí vpřed.

8
    Domácí zatím aktivnější, hosté se soustředí na pevnou defenzivu.

13
    Od branky odkopává Bossut.

16
    Nebezpečný centr Safariho z levé strany prošel pokutovým územím hostů bez teče, viděli jsme první velkou šanci domácích.

19
    Bruno padá teatrálně v pokutovém území, penalta se nepíská!

21
    Volný přímý kop domácí zahodili, rána šla jen do zdi.

24
    Domácí kombinují na útočné polovině, dovede Anderlecht aktivita i k první brance? Zatím je herní projev domácích výrazně sympatičtější než ten hostů, Zulte hraje hodně takticky, zřejmě udeří v závěru.

27
    Nebezpečný přímý kop na branku hostů z jednadvaceti metrů!

27
    Jovanovič ale přestřelil.

31
    Hosté zaktivněli, Proto kryje několik po sobě jdoucích centrů do pokutového území.

34
    Roh pro domácí...

36
    Bossut kryje vysunutý míč za obranu hostů.

39
    Ofsajd hostů. Ti jsou stále více a více aktivnější a také nebezpečnější směrem dopředu.

43
    Domácí přestávají stíhat nájezdy hostů, nyní ale zasahuje na druhé straně Bossut.

44
    Střela Bruna jde těsně vedle levé tyče!

Zprvu prvního poločasu byli aktivnější domácí, poté ale přebrali iniciativu hosté. Zatím jsme ale bez branek. Druhý poločas začne cca v 21:05.

46

46
    Praet odchází, na jeho místo nastupuje Jakovenko.

50
    Rohový kop pro domácí tým.

53
    Atak domácích odvrácen, kupředu jde Zulte.

56
    Centr do pokutového území šel na Mbokaniho, ten hlavičkuje nad!

59
    Rychlý brejk hostů končí na dobíhajícím obránci Zulte! Tohle byla obrovská šance hostí...

59
    Ze senzační pozice na hranici vápna pálil Naessens, míč ale končí na připraveném Protovi.

63
    Míč končí v síti domácích po vysunutí Naessense za obranu, píská se ale těsný ofsajd!

66
    Hostující obránce Colpaert potrestán žlutou kartou.

69
    Hosté zvyšují ofenzivní aktivitu, domácí jsou nyní mírně pozadu.

71
    Odoi nahrazuje aktivního Safariho.

72
    Waregem právě vstřelil branku!

A převaha hostů se nyní projevuje i na skóre! Přesný zakončením k tyči se prosazuje FRANCK BERRIER!

73
    Bruno odchází, nahrazuje ho De Sutter.

77
    Lendrič nahrazuje nevýrazného Hazarda.

79
    Domácí se snaží zabrat, Waregem ale celé utkání dobře brání.

82
    Anderlecht se pokouší o závěrečný nápor, zatím to ale k ničemu není.

82
    Lendrič dostává žlutou kartu.

87
    Trenér domácích Van der Brom se snaží burcovat domácí mužstvo v závěru, vše ale nasvědčuje triumfu hostů.

90
    Běží nastavení utkání...

Domácí byli v utkání aktivnějších prvních třicet minut. Pak se ale cosi změnilo a hosté byli lepším týmem. To nakonec platilo až do konce utkání. Jediný gól Berriera rozhodl o třibodovém zisku Waregemu. Pro dnešek je to vše a příště na shledanou. (21:53:52)