Zenit – Liverpool 2:0 (kon.) | Sparta Praha – Chelsea 0:1 (kon.) | Neapol – Plzeň 0:3 (kon.)

89
    Viktoria Plzeň dala gól! Gól strelil TECL.
    Plzeň ešte v závere zápasu zvyšuje svoj náskok už na 3:0. Šťastným strelcom je TECL, ktorému pekne nahral loptu striedajúci Fillo.

85
    Pavel Vrba vystriedal. Na ihrisko poslal Filla a dolu šiel strelec druhého gólu Rajtoral.

79
    Viktoria Plzeň dala gól! Gól strelil RAJTORAL.
    RAJTORAL sa konečne dočkal. Pred pár minútami mu rozhodcovia odopreli gól pre ofsajd ale tento už platí. Do šestnástky poslal loptu z ľavej strany Kovařík práve na RAJTORALA a ten prekonal vybiehajúceho De Sanctisa. Domáci ešte protestovali lebo Rajtoral si pred gólom rukou odstrčil Zunigu ale nebolo im to nič platné. Gól platí a Plzeň je už iba kúsok od senzácie.

72
    Posledné striedanie Mazzariho. Donadela vystriedal na ihrisku Inler.

70
    Hamšík zahodil teraz nemožné. So šťastím sa dostal k odrazenej lopte ale z rohu päťky poslal loptu mimo bránu. Už mohlo byť vyrovnané. Neapolu ostáva ešte 20 minút na prípadný zvrat v zápase.

66
    Plzeň strelila druhý gól. Ale momentálne sa diskutuje či bude platiť. A gól nakoniec neplatí pre ofsajd. Podľa môjho názoru teraz rozhodcovia Plzeň poškodili. Zobrali im gól pre ofsajd, ktorý ale nebol.

60
    Strieda aj tréner Vrba. MAreka Bakoša nahrdil na ihrisku Tecl.

59
    Druhé striedanie domácich. Calaio nahradil El Kaddouriho.

53
    Marek Hamšík sa individuálnou akciou dostal cez troch obrancov až pred Kozáčika ale ten mu včasným vybehnutím zmaril jeho šancu.

51
    Cavaniho prízemná strela tesne minula ľavú tyč Kozáčikovej brány. Cavaniho nedokázal zastaviť Čišovský.

46
    Tréner Mazzari hneď v úvode 2. polčasu strieda. Stopéra Gamberiniho nahradil Hamšík.

39
    Prvá žltá karta pre domáceho hráča Rolanda. Domáci stopér fauloval škaredým spôsobom Kovaříka, oboma nohami dopredu.

28
    Viktoria Plzeň dala gól! Gól strelil DARIDA.
    Hostia sa gólovo presadzujú v zápase ako prvý a môžem povedať, že zaslúžene. Kovaříkova strela bola ešte zblokovaná a odrazila sa práve ku DARIDOVI a ten prekonáva brankára De Sanctisa tvrdou a presnou strelou do ľavého rohu brány.