Most – Písek 29:21 (kon.) | Šaľa – Jindř. Hradec 36:17 (kon.)
HK Slovan Duslo Šaľa
36:17 (17:12)
Házená Jindřichův Hradec
cz Sobota 09.02.2013, 18:00Hádzanárska interliga ženy

Spočiatku to vyzeralo na drámu, vylúčením brankárky Zimovej sa však zápas zlomil a v druhom polčase už nenechalo Duslo nikoho na pochybách o dnešnom víťazovi. Odomňa je to všetko, prajem krásny večer. (19:26:05)

60
    Konec zápasu. (36:17)

60
    Na záver ešte úspešná Tulipánová, to je však už pravdepodobne všetko. (36:17) (36:17)

60
    Predsa ešte 5.gól Hradca v druhom polčase, postarala sa o neho Eliášová. (35:17) (35:17)

59
    Novic v drese Dusla skóruje aj druhý krát, myslím že vydarená premiéra. (35:16) (34:16)

59
    Sláviková naznačila strelu, no napokon prihrávala, ono to nebol zlý nápad, len to nečakal snáď nikto v športovej hale. (34:16) (34:16)

57
    Túrociová skvele zasiahla a ešte krajšie našla cez celé ihrisko Bízikovú, jej strelu výborne vyrazila Lavická. (34:16) (34:16)

56
    Tulipánová a Bíziková sú v zakončení omnoho šikovnejšie, druhý polčas sa nesie v znamení dominancie Dusla. (34:16) (34:16)

55
    Jonovej zakončenia skutočne dnes za moc nestoja, Túrociová nemala s jej strelou takmer žiadny problém. (32:16) (32:16)

54
    Novými strelkyňami sa to teraz hemží, svoj zápis si strelou z krídla zabezpečila Pócsiková. (32:16) (32:16)

54
    Jonová páli pred Túrociovou do zeme, lopta sa odráža vysoko nad. (31:16) (31:16)

53
    Fanklub si pýta 40, to však príliš reálne nevidím. (31:16) (31:16)

53
    Tvrdá strela Demajovej otvára štvrtú desiatku gólov Šale. (31:16) (31:16)

52
    Martyšková mala pred sebou voľnú cestu, dieru v obrane využila naplno. (30:16) (30:16)

51
    Priestor už naozaj dostáva množstvo hráčok z lavičky, do štatistík sa zapísala Tulipánová a hneď po tom vsietila svoj prvý gól v drese Dusla Martina Sláviková. (30:15) (30:15)

50
    Do štatistík sa nám zapíše aj Zahradníková, s tou to budú mať útle brániace hráčky ťažké. (28:15) (28:15)

49
    Zachytená prihrávka a Bíziková presne poslala do protiútoku Súkenníkovú. Ta sa už baví, vtipné zakončenie po zemi Lavická nečakala. (28:14) (28:14)

48
    Takto poznáme Porubskú, chytila prihrávku, obišla brániacu hráčku a presne zakončila. (27:14) (27:14)

48
    Presilovka pre Duslo ,na trestnej lavici Jonová. (26:14) (26:14)

47
    Až do 17.minúty druhého polčasu sme museli čakať na druhý gól Hradca v druhom polčase, Túrociovú prekonala Kohoutová. (26:14) (26:14)

Martin Bohunický

HK Slovan Duslo Šaľa: Grandtnerová, Bíziková, Trochtová, Porubská, Krokavecová, Bérešová, Pócsiková, Demajová, Darászová, Túrociová, Tulipánová, Veselková, Szarková, Súkenníková, Sláviková, Rácková
    Házená Jindřichův Hradec: Zimová, Stará, Horečková, Kohoutová, Matoušková, Eliášová, Zbožínková, Markesová, Desjardins, Jonová, Lavická, Krupicová, Maryšková, Zahradniková.

Rozhodca: Oťapka - Sivák