Královo Pole – Lovosice 22:22 (kon.) | Karviná – Dukla 27:22 (kon.) | Jičín – Hranice 26:19 (kon.)
SKKP Handball Brno
22:22 (8:11)
HK FCC Město Lovosice
cz Sobota 09.02.2013, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Nakonec velmi zajímavý zápas je u konce,Královo Pole prohrávalo nejvíce o pět branek, ale ani to mu nezabránilo dojít si pro bod z dnešního zápasu. Oba celky se tak rozchází s remízou 2:2. Příjemný sobotní večer přeje Petr Dejnožka. (18:30:16)

60
    Druhý poločas skončil. (22:22)

59
    Domácí dlouho dotahovali a nyní živí šanci na bodový zisk. (22:22) (22:22)

59
    Rozhodne každý gól, Krahulík posílá hosty opět blíže k vítězství. (21:22) (21:22)

58
    A nyní dvě minuty před koncem zápasu je poprvé od začátku zápasu vyrovnáno! (21:21) (21:21)

57
    Koubek koriguje, Královo Pole si hlasitě říká o vyrovnání. (20:21) (20:21)

55
    Zápas se blíží ke konci, nervozita stoupá. Lovosičtí jsou stále o krok vpřed. (19:21) (19:21)

53
    Lovosičtí se nemohou prosadit, brankář Bavlnka dělá, co může. (19:20) (19:20)

51
    A pozor! Devět minut před koncem je již rozdíl opět jen jedna branka! (19:20) (19:20)

49
    Rozdíl zůstává stále konstantní. Lovosičtí zaznamenali už dvacátou branku, střelcem je Krahulík. (17:20) (17:20)

47
    Sýkorův průnik gólově zakončil Kolomazník. (15:19) (15:19)

47
    Další dvě minuty utekly, rozdíl je v současné době tříbrankový. (15:18) (15:18)

45
    Když už to vypadá, že se domácí dokáží přiblížit na minimální rozdíl, přijde nepřesnost a využitý protiútok Lovosic. (14:17) (14:17)

44
    Dnešní zápas bude ještě hodně zajímavý, ztráta Lovosic se minutu od minuty tenčí. (14:16) (14:16)

42
    Tvrdou ránu vyslal Ryšavý, Královo Pole se opět přibližuje. (13:15) (13:15)

41
    Rozdíl tří branek přece jen ještě není nijak závratný, Brněnští to mohou v klidu zvrátit, musí však začít využívat své příležitosti. (12:15) (12:15)

39
    Patnáctý gól Lovosic střílí Malý. (11:15) (11:15)

38
    Chybu Lovosic v rozehrávce dokázal potrestat Dostalík, rozdíl je již jen tříbrankový. (11:14) (11:14)

37
    Dlouhé obléhání hostující branky končí brankou Hastíka. (10:14) (10:14)

36
    Brněnští se nemohu dostat do zápasu, nyní dvakrát rychle za sebou inkasovali. Tato ztráta se jim bude již jen velmi těžko stahovat. (9:14) (9:14)