Královo Pole – Lovosice 22:22 (kon.) | Karviná – Dukla 27:22 (kon.) | Jičín – Hranice 26:19 (kon.)
SKKP Handball Brno
22:22 (8:11)
HK FCC Město Lovosice
cz Sobota 09.02.2013, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Nakonec velmi zajímavý zápas je u konce,Královo Pole prohrávalo nejvíce o pět branek, ale ani to mu nezabránilo dojít si pro bod z dnešního zápasu. Oba celky se tak rozchází s remízou 2:2. Příjemný sobotní večer přeje Petr Dejnožka. (18:30:16)

60
    Druhý poločas skončil. (22:22)

59
    Domácí dlouho dotahovali a nyní živí šanci na bodový zisk. (22:22) (22:22)

59
    Rozhodne každý gól, Krahulík posílá hosty opět blíže k vítězství. (21:22) (21:22)

58
    A nyní dvě minuty před koncem zápasu je poprvé od začátku zápasu vyrovnáno! (21:21) (21:21)

57
    Koubek koriguje, Královo Pole si hlasitě říká o vyrovnání. (20:21) (20:21)

55
    Zápas se blíží ke konci, nervozita stoupá. Lovosičtí jsou stále o krok vpřed. (19:21) (19:21)

53
    Lovosičtí se nemohou prosadit, brankář Bavlnka dělá, co může. (19:20) (19:20)

51
    A pozor! Devět minut před koncem je již rozdíl opět jen jedna branka! (19:20) (19:20)

49
    Rozdíl zůstává stále konstantní. Lovosičtí zaznamenali už dvacátou branku, střelcem je Krahulík. (17:20) (17:20)

47
    Sýkorův průnik gólově zakončil Kolomazník. (15:19) (15:19)

47
    Další dvě minuty utekly, rozdíl je v současné době tříbrankový. (15:18) (15:18)

45
    Když už to vypadá, že se domácí dokáží přiblížit na minimální rozdíl, přijde nepřesnost a využitý protiútok Lovosic. (14:17) (14:17)

44
    Dnešní zápas bude ještě hodně zajímavý, ztráta Lovosic se minutu od minuty tenčí. (14:16) (14:16)

42
    Tvrdou ránu vyslal Ryšavý, Královo Pole se opět přibližuje. (13:15) (13:15)

41
    Rozdíl tří branek přece jen ještě není nijak závratný, Brněnští to mohou v klidu zvrátit, musí však začít využívat své příležitosti. (12:15) (12:15)

39
    Patnáctý gól Lovosic střílí Malý. (11:15) (11:15)

38
    Chybu Lovosic v rozehrávce dokázal potrestat Dostalík, rozdíl je již jen tříbrankový. (11:14) (11:14)

37
    Dlouhé obléhání hostující branky končí brankou Hastíka. (10:14) (10:14)

36
    Brněnští se nemohu dostat do zápasu, nyní dvakrát rychle za sebou inkasovali. Tato ztráta se jim bude již jen velmi těžko stahovat. (9:14) (9:14)

34
    Lovosičtí se však svého náskoku nechtějí tak lehko vzdát. (9:12) (9:12)

33
    Tentokrát to takový svižný začátek nebyl, ve třetí minutě druhé půle se prosazuje Chýlek. (9:11) (9:11)

31
    Začal druhý poločas. (8:11)

Úvodních třicet minut zápasu je za námi, Lovosičtí si v úvodních pěti minutách vytvořili tříbrankový náskok a ten s určitou obměnou dokázali udržet až do samotného závěru. Druhý poločas ale ještě může přinést různé změny, stát se může cokoliv.

30
    První poločas skončil. (8:11)

30
    Tak ještě jeden gól na každé straně, v prvním poločase se již nic dalšího nestane. (8:11) (8:11)

29
    Koubkova rána skončila o tyč v síti. (7:10) (7:10)

28
    První poločas se nám pomalu blíží ke svému konci, Lovosice stále drží náskok z úvodu utkání. (6:10) (6:10)

25
    Pět minut před koncem se Královo Pole zásluhou Hubáčka přibližuje na rozdíl čtyř gólů. (6:10) (6:10)

23
    Přece jen mají Lovosice více navrch, Malý vymetl šibenici brněnské svatyně. (5:10) (5:10)

22
    A ono to půjde. Dvě rychlé akce na každé straně, skóre se nám posunulo. (5:9) (5:9)

21
    Po dlouhých třinácti minutách se konečně prosazuje také Brno. (4:8) (4:8)

20
    Divácky atraktivní utkání nesledujeme, spíše se jedná o to, který tým nepromění více svých šancí. (3:8) (3:8)

18
    Koubek ve stoprocentní šanci selhal, skóre se nemění. (3:8) (3:8)

17
    Domácí se již neprosadili od osmé minuty. Pokud by to takto probíhalo dále, mohou na bodový zisk zapomenout. Lovosice proměnily rychlý protiútok, střelou do horní poloviny branky se prezentoval Klimt. (3:8) (3:8)

15
    Brněnští opět upadli do letargie, stejně jako v úvodu zápasu. Nemohou překonat hostující brankáře. Naopak Lovosickým se v útoku daří náramně. (3:7) (3:7)

13
    Čekání na gól ukončil hostující Motl, jeho branka stanovuje rozdíl na třígólový. (3:6) (3:6)

12
    Již čtyři minuty jsme neviděli žádnou branku, střelci se doslova trápí. Naopak kralují oba brankáři. (3:5) (3:5)

10
    Brankové hody z úvodu zápasu se nám poměrně zasekly, ani jeden z týmů nyní nedokáže přesně zakončit. (3:5) (3:5)

8
    Tak ten odbytý začátek Králova Pole začínají domácí házenkáři napravovat, nyní je to již jen o dva góly. (3:5) (3:5)

7
    Koubek se na pravé straně uvolnil a střelou na vzdálenější tyč snižuje. (2:5) (2:5)

5
    Dvě rychlé trefy Krahulíka opět navýšili vedení Lovosic. (1:5) (1:5)

4
    První branku domácího týmu střílí Zima. (1:3) (1:3)

4
    Po kratší odmlce přichází třetí branka do domácí sítě, Královo Pole vůbec nezachytilo začátek zápasu. (0:3) (0:3)

2
    Brněnští postupný útok neproměnili, a tak přišel razantní protiútok na straně druhé. Prosadil se Kolomazník. (0:2) (0:2)

1
    Lovosičtí se prosazují jako první a velmi rychle otevírají skóre zápasu. (0:1) (0:1)