San Jose – Colorado 4:0 (kon.) | NY Rangers – Toronto 5:2 (kon.) | Columbus – Chicago 2:3 (kon.)
Florida – Philadelphia 1:7 (kon.) | Arizona – LA Kings 2:4 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (kon.)
Calgary – Edmonton 4:3 (kon.) | Anaheim – Nashville 3:2 (po s.n.) | Washington – Buffalo 3:2 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 1:2 (po s.n.)
Washington Capitals
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Buffalo Sabres
cz Nedeľa 27.01.2013, 21:10 • Verizon Center, Washington D. C. • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám dobrou noc, pokud právě jdete spát, a dobrý vstup do nového týdne, u dalších online přenosů na počtenou! (23:38:15)

Zblokované střely: 18:9

Branky a nahrávky: 17. Ward (Chimera, Ribeiro), 24. Erskine (Ward, Chimera), 46. Ovečkin (Green, Ribeiro) - 10. Ennis (Ott, Stafford), 51. Foligno (Kaleta, Sekera). Rozhodčí: Hebert, Walkom - Amell, Kovachik.

Zblokované střely: 5:2 (celkem 18:9)

Konečně se Washington dočkal první výhry v sezóně, jako poslední tým se výhry dočkal až devátý den nové sezóny. Utkání se ale od začátku nevyvíjelo podle představ hráčů Capitals, už v desáté minutě poslal Šavle do vedení Tyler Ennis, za pár minut ale srovnal důrazný Joel Ward. Ve druhé třetině poslal domácí poprvé do vedení John Erskine. V úvodu třetí periody měli Caps výhodu přesilové hry, kterou využil svým prvním gólem v sezóně Alexander Ovečkin a bylo to 3:1. V 51. minutě snížil Marcus Foligno na rozdíl jedné branky, více už ale hosté nestihli a Washington tak vítězí 3:2!

60:00

59:58
    Ještě se píská icing domácích, s výsledkem se už ale nic nezmění, Washington vyhraje.

59:49
    Marcus Foligno to zkusil individuálně, dostal se až před Neuvirtha, následná střela ale nebyla dostatečně razantní.

59:27
    Ovečkin střílel na prázdnou branku, trefil ale pouze tyč!

59:15
    Ehrhoffova dělovka k Millerovi nedošla.

58:55
    Miller zůstává na střídačce, hosté to zkusí v šesti!

58:55
    Puk sice vyletěl mimo hrací plochu, vylučovat se ale nebude, Lindy Ruff si bere oddechový čas.

58:30
    Hecht zkusil zakončit zpoza branky, Neuvirth si pohlídal prostor u tyčky.

57:59
    Zakázané uvolnění domácích.

57:20
    Buffalu utíká čas hodně rychle, hlavně v posledních momentech hry nemají příliš puk ve své moci.

56:45
    Wolski si ještě protáhl střídání a drží kotouč v útočné třetině.

56:00
    První útok Capitals se dlouho v útočném pásmu nezdržel.

55:24
    Miller raději pokryje kotouč pod svou lapačkou před dotírajícím Chimerou.

55:14
    Odpískána přihrávka rukou Sekery, vhazovat se bude ve středním pásmu.

54:42
    Ennis se snažil zvednout puk nad Neuvirtha, ten byl u puku dřív.

54:00
    Chimera střílel z úhlu, Miller si první tyč pohlídal.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 17. Ward (Chimera, Ribeiro), 24. Erskine (Ward, Chimera), 46. Ovečkin (Green, Ribeiro) - 10. Ennis (Ott, Stafford), 51. Foligno (Kaleta, Sekera)

Washington Capitals: Neuvirth (Holtby) - Alzner, Carlson, Schultz, Green, Erskine, Kundrátek - Wolski, Bäckström, Ovečkin - Hendricks, Ribeiro, Brouwer - Chimera, Beagle, Ward - Johansson, Perreault, Crabb
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) - Regehr, Myers, Ehrhoff, Sulzer, Leopold, Sekera - Vanek, Hodgson, Pominville - Gerbe, Ennis, Stafford - Ellis, Grigorenko, Ott - Scott, Hecht, Kaleta

Rozhodca: Hebert, Walkom - Amell, Kovachik