SR 18 – Nórsko U18 1:2 (kon.) | Rakúsko U18 – Japonsko U18 2:6 (kon.) | Švajčiarsko U18 – Francúzsko U23 3:0 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Nórsko U18
Sobota 05.01.2013, 13:00 • Eissportzentrum Oberthurgau EZO, Romanshorn (Švajčiarsko) • Majstrovstvá sveta žien do 18 rokov - I. divízia

19:48
    Slovensko dalo gól!
    12 sekúnd pred koncom prvej tretiny sa Slovenkám podarilo vsietiť kontaktný gól! Postarala sa o neho MIRIAM MIKESKOVÁ. Asistenciu si pripisuje Angelika Zálešáková.

07:38
    Nórsko dalo gól!
    A už je to 2:0 pre Nórky! Tentokrát prekvapila slovenskú brankárku TUVA SORLIE NERLANDOVÁ! Asistencie pri tomto góle si pripísali hráčky Madelen Rognaldsenová a Julie Oisethová.

02:13
    Nórky sa už v úvode prvej tretiny dostávajú do vedenia! Slovenskej gólmanke nedala šancu MARLENE GUNTHEROVÁ! Asistencie si pripísali hráčky Ramona Waisová a Mathea Fischerová.

Góly a asistencie: 20. Mikesková (Zálešáková) - 3. Guntherová (Waisová, Fischerová), 8. Nerlandová (Rognaldsenová, Oisethová)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Jablonovská (Hullová) - Vanerková, Lalíková, Čurmová, Žitňanská, Zálešáková, Klimášová - Obercianová ("A"), Fortunová ("C"), Gorecká - Paľová, Mikesková ("A"), Novotná - Záborská, Mišková, Kollová - Fedoročková, Bacová.
    Tréner: Ján Valúch.

Nórsko U18: Nilsenová (Ansethová) - Guntherová, Berntsenová, Stromstadová, Lovdalová ("C"), Wiigová ("A"), Olafsenová, Vatlandová - Waisová, Hjelmová ("A"), Fischerová - Rognaldsenová, Nerlandová, Oisethová - Fjellvangová, Furulundová, Thomassenová - Haugová, Engmannová.
    Trénerka: Laura Rollinsová.

Rozhodca: Ramona Weissová (GER) - Jenni Heikkinenová (FIN), Anne-Ruth Kuonenová (SUI)